На очен лекар в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
flash**
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 11:16 am

Мнение от flash** »

survivor, препоръчвам този лекар. Прегледа е 20 $. Има всякакви апаратури. Работи и в болници, това му е частния каб.

Dr Chaim Edelstein
5885 Cote des Neiges
Suite 507
Montreal, Quebec
H3S 2T2
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Благодаря много!!! Много евтино :shock:
flash**
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 11:16 am

Мнение от flash** »

Ами толкова :roll:, предварително се плаща- още при секретарките. На мен ми видя очното налягане, и на оправяне ли е драскотината, която имах, сложи ми 2 вид акапки, каза да спирам антибиотика и май това е. Имаше много хора, които чакаха и на тях толкова им взеха. Но съм доволна, де :). Мисля, че се чака 1 седмица за час. Мен ме изпратиха при него от St. Mary по спешност и затова ме взе веднага.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

flash** написа:survivor, препоръчвам този лекар. Прегледа е 20 $. Има всякакви апаратури. Работи и в болници, това му е частния каб.

Dr Chaim Edelstein
5885 Cote des Neiges
Suite 507
Montreal, Quebec
H3S 2T2
само да добавя, това е и моя лекар, за който стана въпрос по-горе, ето и телефона за час:

514 342 5434
flash**
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 11:16 am

Мнение от flash** »

poumpy написа:
flash** написа:survivor, препоръчвам този лекар. Прегледа е 20 $. Има всякакви апаратури. Работи и в болници, това му е частния каб.

Dr Chaim Edelstein
5885 Cote des Neiges
Suite 507
Montreal, Quebec
H3S 2T2
само да добавя, това е и моя лекар, за който стана въпрос по-горе, ето и телефона за час:

514 342 5434
Off, забравила съм да го напиша :oops:
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

Мнение от nasko29 »

LENS CRAFTERS
Place Montreal Trust
Metro Mc GILL
TEL:5149826189
Взимате си среща със доктор АННА МАРИНОВА,БГ ,очен лекар с тукашна диплома,много добър специалист,
забравих да пиша 4е в определени дни работи и на плацата в Ласал на Агринион,та званете и те 6те ви дадат пове4е инфо.
успех
Живота е кратък живей го добре.
Nikko
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 5:35 pm
Местоположение: Баня-Montreal

Мнение от Nikko »

nasko29 написа:LENS CRAFTERS
Place Montreal Trust
Metro Mc GILL
TEL:5149826189
Взимате си среща със доктор АННА МАРИНОВА,БГ ,очен лекар с тукашна диплома,много добър специалист,
забравих да пиша 4е в определени дни работи и на плацата в Ласал на Агринион,та званете и те 6те ви дадат пове4е инфо.
успех

Ленс Крафтърс имат добра апаратура, Бг докторката е много надеждна и отличен специалист. Прегледът струва 60 долара. За глаукома е задължително взимането на спешни мерки.
Дано да се справите възможно най-леко в настоящата трудна ситуация.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

БЛагодаря много на всички!
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Понеже Сашо каза да ви държа в течение, че и на други може да им дойде до главата, да ви кажа докъде стигнах. Оказва се че това дали имаш местна здравна карта се отразява яко на цените. При Dr Chaim Edelstein за неусигурени пациенти таксата е 150 долара. Обадих се в Института по глаукома. Преглед плюс някакъв първоначален тест струва 125 долара, а ако докторът прецени може да поръча още изследвания, така че прегледът може да струва 350 долара. Само че за да си вземеш час за тях задължително трябва да имаш направление:twisted: Оказа се че Анна Маринова е оптометрист, а не офталмолог. Разпитах какво може да направи тя, може ако види че има проблем, да даде направление за офталмолог. Пълен преглед при нея (включително за диоптри и т.н.) е 60 долара, частичен (само вътрешноочното налягане) за осигурени е 15 долара, а за неосигурени е 40 долара. Но тя не решава проблема, само може да разбере за него и да те изпрати на по-високо ниво. Така че както виждате, положението не е много розово, хубавото е поне че след известно време ще си имате един форумен специалист по лечение на очните болести в Канада :)
Публикувай отговор