КОНСУЛСКИ ДНИ В МОНРЕАЛ???

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
dani_d
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Авг 23, 2007 9:23 am

Мнение от dani_d »

Аз пък казвам,че ще има...ще са някъде април месец :D ...на който ен му е късно може да почака :wink:.
arci
Мнения: 257
Регистриран на: Вто Яну 31, 2006 8:44 am
Местоположение: Notre Dame de ile Perrot

Мнение от arci »

Здравейте,някой да знае нещо за консулските дни ,ще има ли изобщо?Или ще се ходи в Отава :wink:
Аватар
emoipoli
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 12:03 pm
Местоположение: Mtl

консулски дни

Мнение от emoipoli »

Здравейте,

понеже и нас ни интересуват консулските дни в Монреал, пуснах току-що един имейл и чакам отговор някакъв. Ако го получа:roll: , ще пиша.
30.01.2006 DCS
20.10.2006 Date d'entrevue-УСПЕШНО!
3.11.2006 Documents Bucarest
17.01.2007 Barcodes
20.02.2007 Formulaires medicaux
09.03.2007 OK
Покана за Визи 05.04.2007
7.05.2007-ВИЗИ
12.06.2007-вече в Монреал
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Мнение от DIMELBE »

Здравейте,
аз ходих до Отава преди една седмица и заверявах документи в посолството - новите такси наистина са умопомрачителни :evil: . Жената която всъщност движи всички неща там - Галина Бъчварова (не зная точно поста й) беше много разочарована и демотивирана, защото я отзовават юни месец, така че си мисля, че със сигурност вече и е всьо равно и на мейли няма да отговаря. Ето защо, според мен звънете и питайте по телефона пък дано накрая си признаят кога ще има консулски дни. :roll: (макар, че струва ми се, те би трябвало да се обявяват много по-рано, за да могат хората да си плануват нещата, но уви......).
Успех :beer:
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
vio
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 11:03 pm

Мнение от vio »

Първо - да уточня за себе си - тази дама в Отава Галина или Велина Бъчварова е??? На мен по телефона ми се стори второто.

Второ - от познати, ходили преди 2 седмици до Квебек сити с Ива Беличка дочух, че вече нямало да има консулски дни в Монреал, защото излизало много скъпо. Не разбрах кой го плаща, ама явно не можем да се организираме както трябва. Уж щели да правят ( кой и къде не знам??) подписка до Външно в БГ за възстановяването на консулските дни, ама не е ясно кога и какъв ще е резултата.

Имало един шанс за работещите от Монреал да отидат до Отава на 17 май - неделя - посолството по изключение щяло да работи до обяд, ама нали си представяте каква тарапана ще е ако всички се "юрнем" на тази дата. Та чакам някой по-информиран да сподели какво ще се прави за напред?
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

vio написа:Първо - да уточня за себе си - тази дама в Отава Галина или Велина Бъчварова е??? На мен по телефона ми се стори второто.

Второ - от познати, ходили преди 2 седмици до Квебек сити с Ива Беличка дочух, че вече нямало да има консулски дни в Монреал, защото излизало много скъпо. Не разбрах кой го плаща, ама явно не можем да се организираме както трябва. Уж щели да правят ( кой и къде не знам??) подписка до Външно в БГ за възстановяването на консулските дни, ама не е ясно кога и какъв ще е резултата.

Имало един шанс за работещите от Монреал да отидат до Отава на 17 май - неделя - посолството по изключение щяло да работи до обяд, ама нали си представяте каква тарапана ще е ако всички се "юрнем" на тази дата. Та чакам някой по-информиран да сподели какво ще се прави за напред?
Галина е!
А консулски дни сигурно ще има като дойде новата "мисия" ;)
Хващайте си дърмите и се мятайте към Отава. Аз така сторих! ;)
Публикувай отговор