УМИРАМ- ама друг път!!!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Re: УМИРАМ- ама друг път!!!!!

Мнение от ilka »

ronni написа: това на ностялгия mи наmирисва илке, и тука иm хубази дървета особено лятотоооо
:lol: :lol: :lol: мнеее, компанията беше добра, а и с Вестрата и точно тези дървета са свързани едни други спомени :beer: :beer:
но туй ще си го разказваме някой друг път :wink:
пак сме тук :-)
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Здрасти ilka ,
Радвам се ,че си тук .
На знаещите какво искат хора, желанията винаги се сбъдват.
Ще се видим- обещавам!
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Re: УМИРАМ- ама друг път!!!!!

Мнение от Doktora »

ilka написа:
ronni написа: това на ностялгия mи наmирисва илке, и тука иm хубази дървета особено лятотоооо
:lol: :lol: :lol: мнеее, компанията беше добра, а и с Вестрата и точно тези дървета са свързани едни други спомени :beer: :beer:
но туй ще си го разказваме някой друг път :wink:
Така си беше Илке.
Я да се чуем по Скайпа,че съм замислил нещо..............
Док..............
TROUBLEMAKER
Аватар
7George
Мнения: 9664
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Знам - компютърджиите лесно няма да се дадете. Особено с някой по-печен форумец до вас плътно.... :wink: :D
Изображение
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Кoмпютърджиите са описани най-добре в "Swordfish"
Това са хора, които натискат копчета на компютър изключително бързо!
Те знаят измежду кои пароли се избират паролите на ФБР,ЦРУ, Банки и други, които имат винаги по една парола за цялата институция. Пишейки ги много бързо те проверяват за секунди коя става и ако не го правят веднага, то е за да стане по-интересно.
Изображение
Тоя спечели интервюто без грам френски по Кебекарската програма като се застреля в главата с пистолет пред Пиер Петроф и след 3.5 минути стана и го попита иска ли и той да опита. Лично съм му виждал Сертификата за селекция от Квебек на името на Волвериин.След туй отиде по Алберта,а там които е отишъл се компютърджия е станал.
Тоя компютърджия ми е най-любим(Гадния продажен предател и хакер, руския програмист Борис Грищенко):
Изображение
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

........та седим си ний на „гейта’ в Амстердам и зяпаме с широко отворени очи!!!.. :shock:
...то аз съм си мургав по рождение- ама в сравнение с другите чакащи- изглеждах като швед!? - Сааамо черни ‘брадче /ама чак синеят/ с едни шарени дрехи......
-Викам на жената:” ставай- объркали сме ‘гейта’ – тука сигурно е за Шриланка???
...после - е ...после се оказа ,че грешката е моя, ама като ударих две бързи уискита всичко си дойде на мястото. --Е- горе-долу, щото ме настаниха между двама ‘патладжана’/сигурно за фон/- та се заприказвахме....... :wink: -----От ляво /на мен/ се оказа ядрен химик!!!!- от Китай???? :shock:
-----другия /от дясно на мен/ се задави като го чу ......
-----и аз сигурно съм изглеждал „странно”-щото стюардесата ми донесе още две уискита/без да съм поръчвал/ :nenam:
.....като чух ,че другият идвал от африка ,се поуспокоих малко- бил вожд на няк”во племе
Викам му:
- Къде си тръгнал бе,брадче???
...... той имал дълъг стаж, две висши образования и тясна специализация!? – То и аз ги амам, ама не можах да се сетя по какво ?????? /мамка му/
:madgo:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

army написа:...... той имал дълъг стаж, две висши образования и тясна специализация!? – То и аз ги амам, ама не можах да се сетя по какво ?????? /мамка му/
:madgo:
Хаха, тва като във вица дето се явява една мацка на интервю за секретарка и шефа я пита: "Какви са Ви квалификациите?" и тя казва:
-Имам две висши образования (подрусва балкона с две ръце отдолу), дълъг стаж (плъзва ръка по бедрото от кръста до коляното) и тясна специализация (посочва между краката) :lol:
Аватар
lz2arn
Мнения: 703
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:54 am
Местоположение: mtl.qc.ca
Обратна връзка:

Мнение от lz2arn »

От ляво /на мен/ се оказа ядрен химик!!!
Какво се е оказал? :shock: Това е като дървено желязо - химиците работа с ядрото си нямат, тя и химията си е изцяло "физика на последния електронен слой" - сори.
Благодаря на отговорилите. Дважди на премълчалите.
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Стават и грешки
ха ха ха ха ха ха ха ха
Ядрен химик=Нано биолог ха ха ха ха ха
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Няма грешка- няяяма???
Последно бил на работа в Чернобил!!!-....обясняваше ми ,че правил няк'ви химически опити с "ядрото".........вика ,че били неуспешни????---та за т'ва решил да пробва в Канада!!!!!? :?
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Руски ядрен химик, преди да се демаскира.(в лявата ръка държи ядро, преди да го разцепи.)
Изображение
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

.....Та последно се чухме с китаеца /ядрения химик/ преди година и половина.
А :? .........каза, че работил за кратко в някви заводи на FORD край Торонто- ама и там било нещо- кат в Чернобил :nenam:
...та ми каза, че се бил ориентирал към 'щатите'- щял да се занимава с финанси :nenam: :shock: :smhair:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Той , тоя китаец , ядрен физик , сигурно завършил Тибетският свободен университет и затова е получил такъв патладжанен оттенък :lol:
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

:thumbsup:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Арми ,как си младежо,жената строява ли те :D
Нищо не казваш последно време :beer:
Публикувай отговор