USD - CAD в BG или CAN

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
ludgidiya
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 5:53 am
Местоположение: BG Varna

CAD

Мнение от ludgidiya »

Здравейте!
На интервюто за мен написахме 4400 CAD, а за приятелката ми 4000.
Но това като инфо остава във Виена, защото преди седмица от Букурещ ми искаха нов договор за финансова независимост и документ за съвместно съжителство, защото нямали комуникации с Виена. Та всичко наново, така че сега ще подписвам нов договор за парите, но каквото и да напиша идеята беше: Колко CAD в брой да си сменя в БГ, а другите USD там.
Поздрави!
ПОСТОЯНСТВОТО Е В ОСНОВАТА НА ВСЕКИ УСПЕХ!
Аватар
mastika
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 29, 2006 8:10 am
Местоположение: Aurora - Toronto

Re: CAD

Мнение от mastika »

ludgidiya написа:С колко CAD джобни пари да тръгнем от Българиа двама?
Поздрави!
Колкото ти сАбират чорапите,гащите,джеповете,сОтиено и другите места :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Нормалните хора пътуват с кредитни карти 100-200-300 $ мах. никои няма дате пита колко пари имаш по сметката , такаче му показвате 1 карта пълна-празна без значение
Нема, нема току си $#% майката.
Описание на гейзер от прост човек
http://vbox7.com/play:c94fc5bb
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

По информация от познати, живеещи в Канада, съотношението там e 1 USD = 1.1 CAD, т.е. за 10 000 USD ще получиш в Канада 11 000 CAD.
По информация на професионалисти плащащи възможно най висок курс в Канада на 31.8 курса беше 1.045 или за 10 000 УСД това са точно 10 450 КАД. Няма комисиона, няма такси.
С толкова си тръгваш в джоба.

Мастика написа:
такаче му показвате 1 карта пълна-празна без значение
И после търсете Линко да го питате къде е агентката която отпуска .............. :lol:
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Моля ви споделете къде е най-изгодно да се закупят канадаски долари в София може би.
Имам и още една молба-някой може ли да обясни от коя банка мойе да е вземе карта(и да се открие сметка) която да мойем да ползваме и в канада.И на мен ми изглежда страшно глупаво да носим парите кеш.
Моля запознати с таксите и условията на такива банки да дадат мнение.
Благодаря
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Juli-j написа: Имам и още една молба-някой може ли да обясни от коя банка мойе да е вземе карта(и да се открие сметка) която да мойем да ползваме и в канада.
Такава услуга предлагат ДСК и ОББ, но когато теглиш в Канада комисионните бяха нечовешки. Обади се и провери. Можеш да проучиш и други банки!
Аватар
mastika
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 29, 2006 8:10 am
Местоположение: Aurora - Toronto

Мнение от mastika »

[quote="hullboyМастика написа:
такаче му показвате 1 карта пълна-празна без значение
И после търсете Линко да го питате къде е агентката която отпуска .............. :lol:[/quote]

Нещо немога да стоплия за тази агентка , а вече 2 споменаваш , та скакво се занимава Тя и какво отпуска не разбрах :?:, може и неква фаидда да има знае ли човек :wink:
Нема, нема току си $#% майката.
Описание на гейзер от прост човек
http://vbox7.com/play:c94fc5bb
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

дава или социална помощ, или бележка, с която КЛЕ те субсидира за някой и друг курс, който да ти допълни/опресни образованието от България
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

krimon написа:дава или социална помощ, или бележка, с която КЛЕ те субсидира за някой и друг курс, който да ти допълни/опресни образованието от България
Все неща, за които Hullboy на времето или не е знаел (от много акъл) или не е имал достъп до тях и затова са заклеймени и отречени от него на вечни времена.
А който дръзне да ги ползва, получава презрението на Най-Великият от великите, Негово Чейнч-Височество Hullboy и не бива допускан до неговата светая-светих - балкона с гледка към реката и къщата на прайм-министъра. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
ludgidiya
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 5:53 am
Местоположение: BG Varna

CAD

Мнение от ludgidiya »

по вапроса каде е по-изгодно за канадски долари.
във Софиа курс продава е 1.35, а във варна 1.36 лева за 1 канадски.
поздрави!
ПОСТОЯНСТВОТО Е В ОСНОВАТА НА ВСЕКИ УСПЕХ!
Публикувай отговор