Внимавайте много...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Jean
Мнения: 144
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 2:10 am

Внимавайте много...

Мнение от Jean »

Нарочно пускам тази НОВА тема за да могат всички да я прочетат. Имаше по-доло такава с тематика защо с DHL, и аз давам директно отговора. Може да съм карък но ето и нашия случай - изчаках да минат 15 дена за визи и писах до Букурещ и ооо ето блаженият отговор - вчера бяха изпратени вашите документи с номер на товарителницата... с UPS. Да ама се оказва след 3 дена чакане че такъв номер не се появява в интернет за проверка. От партньорите на UPS в Румъния пък категорично заявяват, че пратка с такъв номер въобще не са получавали. ЕЕЕ не, сега "кой лъже" - това директно попитах в посолството. 1 седмица след това ето го и моят номер се появява в интернет пространството само че пратката си стои в Брюксел и пише, че е объркана и чака.... а на мене ми идва да ....Отговорът на UPS беше ами господине като са надписвали товарителницата са сгрешили - да ама надписването го извърши служителя на UPS и някой трябва да носи отговорност. И ето защо отговорът на защо DHL май има само едно измерение. Някой ще каже ами случва се - да, ама намен ми се случи и с уникатите от БГ Пощи - те още не са ми върнали обратната разписка от 16,12,2006 г. Меко казано съм бесен немога на нищо да се зарадвам
1. DCS Виена - 22.07.2006 г.
2. Покана за интервю - 07.09.2006 г.
3. Интервю - 24.11.2006 г. / УСПЕШНО
4. Документи Букурещ - 16.12.2006 г.
5. Медицински - 15.05.2007 г.
6. Покана за Визи - 23.07.2007 г.
7. Визи - 29.08.2007 г.
ludgidiya
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 5:53 am
Местоположение: BG Varna

DHL, UPS, SPEEDY, FedEx.......

Мнение от ludgidiya »

Здравейте!
Не сме имали такъв проблем до сега, ползвайки: UPS, BG PostOfice, FedEx, но е добре да бъдем нащрек.
Затова може би трябва да си пишем товарителницата за обратно САМИ!
Надяваме се нещтата да си дойдат на мястото.
Успех!
ПОСТОЯНСТВОТО Е В ОСНОВАТА НА ВСЕКИ УСПЕХ!
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Ние нямахме проблеми-с Спиди.Минаха точно ония 15 работни дни и визите пристигнаха. Друг е въпроса, че бяха ударени около 10 дена по-рано. Аз също ги подсетих с имейл и те ми отговориха след 30 мин че са ги пратили :))
Успех и не се притеснявайте да пишете, все пак и там работят хора и позабравят ....
Публикувай отговор