Пак изоставате в Квебек.....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

krimon написа:Киви, ти да не си спал на криво. :roll: Колко време издържа в тази ужасна мизерия, която описваш :shock:
Ни най-малко :) Погледни го от смешната страна. Не всички са от Монреал все пак.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

dr.oh.boli написа:Не разбрах какво и е на държавата, че ти дава огромни възможности ли е проблема и това с опашатия цивилизован процес ли го постига...и как ти го постигна а не го отценяваш....не ме карай да си мисля неща, които да изкажа тук с които ще потвърдя твоето мнение на пръв поглед, за което ще се наложи да дообеснявам....
огромни възможности не си спомням да съм споменавала, ама айде :shock: цивилизационния процес не е опашат, а още не е и двукрак, но се опитва :D не оТценявам нещата, щото малко на цедка ми идва :lol: НО аз монети само с една страна, и то полирана, досега не съм виждала. все двустранни ми се падат :shock:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

симпли :beer: :beer: :beer:
някой ден, ако се мерна към Регина, много бих искала да се запозная с теб :D
пак сме тук :-)
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

и аз :lol: хайде, мервай се, че сега имаме и пространствени възможности :wink: :lol:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

simplyaven ако ме замести. :lol:
Само че аз вече с "охлюви" няма да споря. Особенно с такива където само си чешат езиците.

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

ми то ако има изобщо някакъв смисъл, е за тези, които тепърва ще идват - да им се проянят някои непознати досега хоризонти :lol: иначе е дивна комедия :o
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Споко жълтур, готов си :lol:
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Странджата написа:Споко жълтур, готов си :lol:
Ти патето недей да обиждаш защото само може да му завиждаш какъв дансьор е. :dance: :haplio:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Аз трътката му имах в предвид ! :wink: P.S. Алчо, горе се отвори една интересна тема за теб , ама не можеш да участваш , щото си още на ниво ,,експерт,, :lol:
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Алекс ,ти да не би да не си чешеш езика тука?Или какво правиш научен труд във форума?

Трябва да ти кажа ,че за мене Канада си еднаквоо лайно навсякъде,селяния и изостаналост!!!Независимо дали е Албърта ,Кебек или квото и да било там.........само митове и легенди се носят във веб пространството.
Баси....за да купиш подарък за бебе ,понеже отиваме на гости сега,трябва да загубя един час да ходя до центъра ,щото тука в квартала магазин за бебешки неща ....ще намериш ,ама на 34 Май..... :evil: А в София,като излезна на що годе голяма улица има поне три магазина........И така са със всичко ......Не изостаналост ами оттатъка..
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

а, ти да видиш! :o а аз като казах, че не може да се сравнява Канада с цивилизацията, щото навсякъде е простащина, кво стана? то не бяха крясъци, писъци, Монтреал, кафенетата, ресторантите - лудница, най-топ града на света :shock: радвам се, че най-накрая някой си отвори очите :lol:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Той Kwon-Do хубаво си е отворил очите, ама да вземе да си размърда малко мозъка.

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

твърде си взискателен ми се струва, Александър :lol: посмали малко, де :lol: :lol:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Kwon-Do написа:Алекс ,ти да не би да не си чешеш езика тука?Или какво правиш научен труд във форума?

Трябва да ти кажа ,че за мене Канада си еднаквоо лайно навсякъде,селяния и изостаналост!!!Независимо дали е Албърта ,Кебек или квото и да било там.........само митове и легенди се носят във веб пространството.
Баси....за да купиш подарък за бебе ,понеже отиваме на гости сега,трябва да загубя един час да ходя до центъра ,щото тука в квартала магазин за бебешки неща ....ще намериш ,ама на 34 Май..... :evil: А в София,като излезна на що годе голяма улица има поне три магазина........И така са със всичко ......Не изостаналост ами оттатъка..
Ми Америка :nenam:
Ти не си ли гледал телевизия или чел научно-популярни списания :lol:
Пък и като искаш да си близо до центъра - ей ги апартаментите там.
Да ти имам проблемите - нямало до з******** му квартални магазини за бебешки дрехи. :lol:

Аз живея по селски, на около 30 мин. от Мтл, обаче бебешки дрешки мога да купя на 5 мин от къщи в Дзелерс, Уинърс, Жан Котю и поне още 10 магазина.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

според мен кримон трябва да си смени селото... това не е достатъчно селско :roll: :lol:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Публикувай отговор