Accuse de reception

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
simo_mm
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Апр 09, 2006 12:40 pm

Accuse de reception

Мнение от simo_mm »

polu4ih Accuse de reception tova kakvo ozna4ava i trebva li da 4akam otdelno pismo 4e molbata mi e odobrena
Аватар
oganche
Мнения: 236
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 6:22 am
Местоположение: Montreal, CA

Мнение от oganche »

А какво ти пишат вътре?
Докато се усмихнеш...се озъбиш!
simo_mm
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Апр 09, 2006 12:40 pm

Мнение от simo_mm »

pi6at mi 4e sa polu4ili parite i dokumentite i da ne im prastam nisto drugo za sega
Аватар
oganche
Мнения: 236
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 6:22 am
Местоположение: Montreal, CA

Мнение от oganche »

simo_mm написа:pi6at mi 4e sa polu4ili parite i dokumentite i da ne im prastam nisto drugo za sega
До тук си добре. Сега ще започнат да ти разглеждат документите, а ти ще чакаш покана за интервю. В това писмо би трябвало да са ти написали ориентировъчно за кое полугодие да чакаш дата, нали?
Докато се усмихнеш...се озъбиш!
simo_mm
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Апр 09, 2006 12:40 pm

Мнение от simo_mm »

ne sa mi napisali nisto orientirova4no za intervuto prosto pi6e tova koeto bqh napisal predi, tova trebva li da zna4i 4e sam odobren po dokumenti podpisano e ot Lisa Schreiber. pratih me molbata za selekciq na 30.11.06 i polu4ih me Accuse na 19.12.06
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Това означава, че са ви получили документите и ЩЕ започнат да ги разглеждат. Обикновено пише и "ако всичко е наред с вашите документи и сме получили таксата за разглеждане, ще получите покана за интервю през 1-вата половина на годината" (не е точен цитат, но в общи линии това пишеше в писмата досега, едва ли вашето е различно).
simo_mm
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Апр 09, 2006 12:40 pm

Мнение от simo_mm »

blagodarq na vsi4ki koito mi otgovoriha :wink:
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

Simo, nie polu4ihme accuse de reception na 06.dek tazi godina.10 dni predi tova pisha mail na Liza za da pitam kakvo stava s dokumentite i za6to se bavqt.Tq mi otgovori 4e vsi4ko e nared i 4e ve4e sme v listata "en attente d entrevue" i naj-veroqtno 6te budem na interviu prez mesec maj.Taka 4e nie s vas dolu-gore 6te budem po edno i sy6to vreme po interviuta.Uspeh!!!
vania1
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 8:03 am
Местоположение: Montreal

Мнение от vania1 »

dada zdrasti tova znatsi tse intervuta ste potsnat ot mai; stom vie sre za mai ;ili ste ima i po rano sesia;
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

re

Мнение от dada »

6te ima i po-rano sys sigurnost, 6toto ima hora, koito 4akat ot lqtoto o6te!
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

И ние днес получихме Accuse de reception. :) Пишат ни, че ако всичко е наред ще ни поканят на интервю в следващите 6 месеца. Пишат да не им изпращаме никакви други документи, защото това евентуално ще забави процеса. Изпратили са ни писмото на 8 декември, а го получихме днес 20.12. Сега ще чакаме и да се надяваме, че всичко ще е ок.
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

Uspeh na vsi4ki! U4ete zdravo, tova moje samo da vi ulesni!
Заключено