Защо повечето българи в Монреал са расисти

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Госпожа Кенгуру, доволна ли сте? Задоволихте ли глада на вашият атеизьм и анти-расизьм, хубава предколедна теми4ка , хубаво пораздрусахте предпразни4но гнусните ,набожни сьплеменници , и маи няма краи вашето блаженство :twisted:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

че какво и е на темата, ние просто си обменяме мнения. :roll:
Ето сега ще разнищиме въпросът що е туй иранец. :lol:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

И аз не виждам какво й е на темата. най-малкото може да научите как се пише мюсюлманин - което си е чиста печалба. Или расистите нещо се почувстваха раздрусани....или тези, дето надничат по тоалетните на хората.
Какво ми я тикате тази Коледа под носа непрекъснато? Да не би някой да е спрял да ръси простотии и обиди, защото идва Коледа? Не съм забелязала - напротив , виждам, че на финансист #1 му е излязла пяна на устата , както и на миниатюрната групичка от негови поддръжници.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Странджата написа:Госпожа Кенгуру, доволна ли сте? Задоволихте ли глада на вашият атеизьм и анти-расизьм, хубава предколедна теми4ка , хубаво пораздрусахте предпразни4но гнусните ,набожни сьплеменници , и маи няма краи вашето блаженство :twisted:
Още много може - като се разхвърчат кървави далаци тогава ще достигна Нирвана. :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ау хубаво ,че го написа й ,че все го забравям.На мен някой трябва да ми прави литературен разбор на мненията, че съм много зле с правописа. :oops:
Последно промяна от IRA на Пет Дек 15, 2006 11:12 am, променено общо 2 пъти.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Въпросът с термина "Коледа", hehe се обсъжда на държавно ниво в Канада :wink: Вече няма да е Крисмас три, а Холидей три :shock: , за да не ги обиждаме "расистки" /разбирай религиозно/ мюсюлманите, които празнуват с християните /защото дори те не искат да пропуснат празника с раздаване на подаръци и да убедят децата си, че Дядо Коледа не съществува/.
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Абе вие си ги обменяите , аз ли4но настоявам маргиналния...да се извини на вси4ки несрамуващи се от националната си принадлежност бьлгари , а се обрьщам и кьм автора на темата , щото и на нея не са и 4ужди антибьлгарските хули!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

IRA написа:... с правописът. :oops:
значи, щом държиш :) - след предлог няма пълен определителен член
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Какви са иранците ?
Ethnic groups:

Persian 51%, Azeri 24%, Gilaki and Mazandarani 8%, Kurd 7%, Arab 3%, Lur 2%, Baloch 2%, Turkmen 2%, other 1%
Azeri са азарбейджанците :wink:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Е ,тькмо новиат ви другар се стреми кьм перманентна НИРВАНА, по метода на запьлване на телесни отверстия :idea:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Любопитни факти за етническия състав на Канада пак според същата световна статистика:
Ethnic groups:

British Isles origin 28%, French origin 23%, other European 15%, Amerindian 2%, other, mostly Asian, African, Arab 6%, mixed background 26%
Излиза, че расизма няма голяма почва, въпреки всички писаници из форума за Бангладеш, Индия, Пакистан. Преобладаващо е бялото население, май.
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Крайно време е да зарежем Коледа и да празнуваме само Нова Година, и да идва Дядо Мраз, така нито на евреите нито на мюсюлманите ще им пречи :beer: Ако това стане реалност съм готов да приютя мацката на Дядо Коледа, дори и да не се е снимала в каталога на Виктория секрета
...мразя мастика без айрян...
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

totev, tia e kanena na mnogo mesta, ta trudno shte e da se vredish, haide na opashkata!
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

Странджата,
ia vish kakvo pishe v sattistikata "na krimon":
0-14 years: 17.6% (male 2,992,811/female 2,848,388)
15-64 years: 69% (male 11,482,452/female 11,368,286)
65 years and over: 13.3% (male 1,883,008/female 2,523,987)

Zabeliaza li razlikata male/female? Ako iskash da dozhiveesh do togava, che i otgore - po-spokoino i radostno gledai na zhivota! :D (priatelski savet)
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Marginal39 написа:Евала на последните мнения на Соме & канат.
Та относно за кой ше се женят децата ми ше кажа следното, нямам деца но ако един ден имам деца бих дал предимство на другите народности да си бъркат по дупките.
Ако земат българско 6е се съберат двама ограничени хора, иначе ( ако другото е от друг произход / раса ) нещата ще се балансират и може да има мегдан за прогрес, ако & двамата са БГ нещата стават много сложни и има прекалено малко щансове за развитие ( говоря за духовно развитие, след като се пише за българи е задължително да се спомене тоя детайл ).
:beer: :beer: :beer:
Пази боже. :roll:
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Заключено