Защо повечето българи в Монреал са расисти

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

kaleko написа:Надявам се да имаш деца и когато пораснат(ако вече не са) ти пожелавам един хубав негър или жълт или индиец и т.н. за снаха(зет). И свадбата на детето ти да е в БГ да поканеш цялата рода и да кажеш: "Ето това е зет(снаха) ми. Той е мюсюлманин(ка) и не знам внуците ми какъв цвят ще са и каква религия ще изповядват, ама да са живи и здрави". Пожелавам ти го от все сърце :D .
Иначе лично аз нямам нищо общо с другите раси, но да се сродявам с тях не знам как ще го понеса найстина. Дано децата ми да не ми причинят това.
Сполай Ви
Ако си в Канада рискуваш много това да се случи, и все пак не гледай така консервативно на нещата както "роднините от Бг." Просто възпитай децата си да уважават и се гордеят със произхода си и риска ще е по малък.
"Добре е да имаш пари и нещата, които можеш да си купиш с тях, но също е добре, от време на време да се уверяваш, че не си загубил нещата, които не могат да се купят с пари"
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

BiskVitkA написа: Може да си е правил чи**я!
Ти не го ли правиш?
Изображение
Истинският мъж, когато лъска бастуна винаги трябва да си измие ръцете. ;) :lol: :rotfl:
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Вече имам снаха - мюсюлманка - готина и интелигентна мацка. И на сваТбата не спря да играе хора - кючеци нямаше ( да ти изпреваря въпросчето, пък и да ти кажа как се пише сваТба).
В този случай се питам как такава свястна жена взе, че се омъжи за смотания ми братовчед.
Аз не се притеснявам дали зетя ще е негър или индиец - трябва да е интелигентен, образован и да я обича. Щом тя е щастлива (щерката) дреме ми за кого е омъжена. Пази боже само от Бай - Ганьовци със самочувствие, на които единственото им достойнство е, че са с бяла кожа. . Тук - дал Господ. Ето от такива ще я пазя със зъби и нокти.
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

Време е са малко хумор!

Някой знае ли кога негърката си изхвърля буклука?
Изображение
"Добре е да имаш пари и нещата, които можеш да си купиш с тях, но също е добре, от време на време да се уверяваш, че не си загубил нещата, които не могат да се купят с пари"
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

mama_kenga написа: Повечето негри, които срещам миришат на скъпи парфюми , облечени са с вкус , поддържани ...
Дори младежите със смъкнатите панталони до земята са нагласени според модата, която изповядват и миришат на чисто.
He-he-he. :D :D
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Nabludatel

Мнение от Nabludatel »

Истинският мъж, не лъска бастуна

a izliza s blagorodni devitsi.:)
Istinskijat gurbetchija go laska vav Fort McMurry dokato trupa kinti poradi lipsa na zeni tam.
Последно промяна от Nabludatel на Пет Дек 15, 2006 1:52 am, променено общо 1 път.
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

BiskVitkA написа:Време е са малко хумор!

Някой знае ли кога негърката си изхвърля буклука?
Изображение
Кога? :D
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

mama_kenga написа:
BiskVitkA написа:Време е са малко хумор!

Някой знае ли кога негърката си изхвърля буклука?
Изображение
Кога? :D
Деветия месец.
"Добре е да имаш пари и нещата, които можеш да си купиш с тях, но също е добре, от време на време да се уверяваш, че не си загубил нещата, които не могат да се купят с пари"
mama_kenga

Мнение от mama_kenga »

Наистина ли намираш за смешно това, което си написала? Ако бях на твое място бих го изтрила на секундата - отвратително е! :evil:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Nabludatel написа:
Истинският мъж, не лъска бастуна

a izliza s blagorodni devitsi.:)
Istinskijat gurbetchija go laska vav Fort McMurry dokato trupa kinti poradi lipsa na zeni tam.
Хълибой, пак се изказа неподготвен. Истинският мъж е бил поне две години в казарма, където благородни девици могат да се намерят със същия успех, с който космическите сонди откриват живот на Марс. :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Аватар
galiamtrl
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 7:08 pm

Мнение от galiamtrl »

mama_kenga написа:Вече имам снаха - мюсюлманка - готина и интелигентна мацка. И на сваТбата не спря да играе хора - кючеци нямаше ( да ти изпреваря въпросчето, пък и да ти кажа как се пише сваТба).
В този случай се питам как такава свястна жена взе, че се омъжи за смотания ми братовчед.
Аз не се притеснявам дали зетя ще е негър или индиец - трябва да е интелигентен, образован и да я обича. Щом тя е щастлива (щерката) дреме ми за кого е омъжена. Пази боже само от Бай - Ганьовци със самочувствие, на които единственото им достойнство е, че са с бяла кожа. . Тук - дал Господ. Ето от такива ще я пазя със зъби и нокти.
vsichko shto ne e balgarin e stoka :wink:
mai ti si edinstvenata,izkliuchenieto!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Евала на последните мнения на Соме & канат.
Та относно за кой ше се женят децата ми ше кажа следното, нямам деца но ако един ден имам деца бих дал предимство на другите народности да си бъркат по дупките.
Ако земат българско 6е се съберат двама ограничени хора, иначе ( ако другото е от друг произход / раса ) нещата ще се балансират и може да има мегдан за прогрес, ако & двамата са БГ нещата стават много сложни и има прекалено малко щансове за развитие ( говоря за духовно развитие, след като се пише за българи е задължително да се спомене тоя детайл ).
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

ти не си и неразумен , ти си просто ЮРОД..........
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

mama_kenga написа:Аз не се притеснявам дали зетя ще е негър или индиец - трябва да е интелигентен, образован и да я обича. Щом тя е щастлива (щерката) дреме ми за кого е омъжена. Пази боже само от Бай - Ганьовци със самочувствие, на които единственото им достойнство е, че са с бяла кожа. . Тук - дал Господ. Ето от такива ще я пазя със зъби и нокти.
А какво ще кажеш за зет арабин :D
Щото снощи новините бяха зловещи по този повод:

Мириам Бедар - известна олимпийска шампионка, кебекуа, вследствие на брака си с арабин /иранец/ отвлича собствената си дъщеря /11 г./ ... сигурно в Иран. Повече от 2 месеца няма новини/следи от тях, а бащата на детето /кебекуа/ е депозирал офицално оплакване в полицията. И това почти всеки ден, ако не в Канада, някъде наблизо.

Аз не съм расистка, поне на думи, нито ми миришат другите, нито ми пречи да общувам с тях и да ми е интересна културата им. Но има бариери, които не мога да пренебрегна. Казваш "интелигентен", "образован", "да я обича" - тези работи имат субективни измерения. Иранецът, които е завлякъл Мириам и дъщеря й сигурно много ги обича и това го разбира като ги прибере на "сигурно място", обградени от религиозни /мюсюлмански/ ритуали. Иначе същият има университетско образование и почти интелигентен вид. :roll:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Справка- книгата ,,Не без дьщеря ми ,,-по деиствителен слу4аи !
Заключено