NAEMITE V TORONTO!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
jiojio07
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 10:04 pm
Местоположение: europa

NAEMITE V TORONTO!

Мнение от jiojio07 »

AKO NIAKOI ZNAE POVE4E,MOLIA DA SPODELI :roll:
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Poveche ot kakvo?
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

хубав 1 bedroom= 850$ и нагоре, 2 бедрум- 950$ и нагоре. Ако искаш некакви мизерии, то може да се забиеш в някое мазе или на 18-20 етаж дето вода не стига :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
kura
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 8:57 pm

Мнение от kura »

Sasho e prav,s edna duma goljamo darvo,trabva ti rabota za 20 dolara na 4as za da si sto gode o,k,ina4e plastas s edna duma samo naen ,zastrahovka na kolata ,tel i t. n.,s edna duma samo bilovete ,taka 4e si pravete smetkata dobre i vazmoznostite za da ne ostanete razo4arovani.Kato grad ,za men li4no stras6no tap!
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

sasho71 написа:хубав 1 bedroom= 850$ и нагоре, 2 бедрум- 950$ и нагоре. Ако искаш некакви мизерии, то може да се забиеш в някое мазе или на 18-20 етаж дето вода не стига :D
to do 18 etaj tok ne stiga ,kamo li voda .sashko voda imam kolkoto izkash .jiveeia na 18 etaj
THE LAST LINE OF DEFENSE
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Мнение от leaf »

http://www.toronto.ca/demographics/prof ... _index.htm
този горния сайт е за да знаеш какав е квартала и какво е населението му.

http://briarlane.rentmaps.ca/sites/affi ... ild_ID=270

http://www.gscrentals.com/Apartments/To ... nto-North/

http://www.viewit.ca/vwOntario.aspx
Pincher
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 4:15 pm
Местоположение: u kanadsko, do rekata v diasno

Мнение от Pincher »

mnogo iako darvo e v toronto. pri tezi ceni, mai e po-izgodno da si sobstvenik otkolkoto naematel. tova 1000 -1800 na mesec si e chista bradva. ne 20$ na chas, a 50$ na chas ti triabvat, inachi si e za sajalenie. lichi si che standarta e nisak v Toronto. shtom samo s bachkane plashtash bilovete, che to si e po-zle ot bg-to. :D :beer: :beer: :beer:
jiojio07
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Ное 16, 2006 10:04 pm
Местоположение: europa

male-male

Мнение от jiojio07 »

Bratia niama li niakakvi ob6tejitia ili stai za sam 4ovek,ne e li tvarde razhititelno o6te kato pristigne da si vzeme sobstven apartament??? :?: :shock: :shock: :shock:
leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Мнение от leaf »

Ами намери си стая, имаш сайтовете и търсиш.
Много е лесно. :)
Ето ти например една:
http://www.viewit.ca/vwExpandView.aspx?ViT=28205
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Evtinoto vinagi izliza po skapo.........
kakвото потърсило,такова намерило
Galadriel
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 6:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от Galadriel »

Здравей,

аз живея в The Annex и тук наемите за едно-стаен апартамент са около 1100 $CAD но това включва паркинг, кабелна телевизия, ток, вода, климатик. Можеш и да си намериш стая в къща или апартамент за около $400 на месец. Аз имам много приятели които разделят къща около College и Spadina за по 350-400$ на месец и обстоятелствата не са лоши. Стаите не са много големи но стават ако е сам човек и ако е за известно време само. Но ако работиш или учиш в центъра, не е невъзможно да си намериш подходящо жилище. Ние не намерихме нашето по интернет а се разхождахме по St. George и видяхме че дават апартаменти в този малък блок. Много от апартаментите ги няма в интернет не знам защо. Но всъщтност може би вече ги има защото това беше преди три години. А за стая можеш много лесно да намериш в Annex е пълно. Най-лесно е да се разходиш из кампуса на U of T и да видиш обявите за стаи под наем или пък да ги намериш в интернет. Много ученици разделят къщи и им трябват съквартиранти. Мисля че ако човек е сам или поне семейството няма деца, може да си позволи да живее в центъра ако има средно заплатена работа.
vanko22
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 4:40 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от vanko22 »

I pari da mi davat v centara ne iskam i da si pomisliam da jiveia.Az sum v Nort York i ot tuk ne mi se murda.Cenite na naemite sa visoki ama ima za kakvo.
Na kriv emigrant,Kanada mu vinovna.I zatvariaite prozorcite,che vlizat mnogo muhi.
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

vanko22 написа:I pari da mi davat v centara ne iskam i da si pomisliam da jiveia.Az sum v Nort York i ot tuk ne mi se murda.Cenite na naemite sa visoki ama ima za kakvo.
T. e. ? :lol:
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
vanko22
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 4:40 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от vanko22 »

Muha ,az sum na Bathurst i Sheppard kakto se znae tuk sa horata sas shapchicite i te nedavat mnogo nerednosti da ima v kvartala.Uchilishtata sa super,spokoen sum za deteto si,vsichki magazini sa mi na edin h.. razstoianie daje ako poglednesh po moia niama i tolkova.Ako ne beshe hubavo,niamashe blokovete ni da sa pulni i da otkazvat na naemateli.Obshto vzeto e dosta dobur kvartal moje bi za tova i naemite sa po visoki,znam li?Ako niakoi ima drugo mnenie ........molia.okolo nas ima mnogo Bulgari ,pomagame si,sabirame se.Kakvo mu e loshoto.Tova imah v predvid v predishnia posting.
Na kriv emigrant,Kanada mu vinovna.I zatvariaite prozorcite,che vlizat mnogo muhi.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: NAEMITE V TORONTO!

Мнение от becks »

jiojio07 написа:AKO NIAKOI ZNAE POVE4E,MOLIA DA SPODELI :roll:
Виж тук, има страшно много обяви за стаи:

http://toronto.craigslist.org/roo/
Заключено