Relaciq - uspevaemost/diametar

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Мнение от ovni »

iliana написа:
ovni написа:От постоянно пишещите ТУК, има ли някой който не е на помощи от правителството?
A ti na pomo6ti li si?
4e gledam dosta 4esto vze da se poiaviava6 vav foruma
За съжаление: НЕ :lol:
Но виждам, че който не е, май не е добре дошъл тук.
В момента съм в отпуск и ще си потърся друго място в нета за да си пилея времето :idea:
Със здраве!!!
I'm stupid, don't listen to me
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Re: Relaciq - uspevaemost/diametar

Мнение от simplyaven »

Western написа:Ot izvestno vreme me glojdi lubopitstvoto ot kakvo zavisi uspeha na Balgarite v Canada ...
ot estestvoto na ochakvaniqta i poznaniqta, s koito idvame - kolkoto po-realistichni ochakvaniqta i poznaniqta, tolkova po-lesna realizaciqta, samo che naistina ne e qsno kakvo narichash uspeh :roll: zashtoto uspeha e razlichno ponqtie za kanadec, roden, uchil i otgledan tuk i za imigrant, koito tepurva trqbva da svikne i da se dokaze - ako govorim za namirane na rabota i vodene na normalen zivot, bez misul kak shte si platq smetkite - gornoto e vqrno spored men. ako obache govorim za trupane na kapitali, kupuvane na kushti za milioni i mercedesi... togava ne znam otgovora, shtoto ne me kasae :D
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

ovni написа:От постоянно пишещите ТУК, има ли някой който не е на помощи от правителството?
:wave2:

Още един заблуден критикар. :lol:
Let it go...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Men me broi ot neuspelite.Az sam edin neuspql balgarin,koito nikoga nqma da uspee ili za da uspee 6te trqbva da si zagubi 10 godini ot jivota tuk dokato si napravi parviq milion,a az li4no nqmam takiva namereniq.I ka6ta da si kupq /moga o6te utre/ i nova kola/imam takava/ i rabota koqto moje i da ne mi e celta ,no me udovletvorqva i mi haresva/imam takava/ ne sa mi kriterii za uspeh.6te se po4uvstvam uspql kogato uspeq da sabera edna suma pari /dosta po niska ot 1 milion/ s koeto 6te izpalnq celta si da jiveq na mesto kadeto mi haresva i da pravq az kakvoto si iskam ,a ne nqkoi kakvoto mi kaje.Prosto si gonq celta ,koqto e napalno realisti4no postijima,a ne fantaziq i himera ,koqto mi pripisvat mnogo vidni saforumci i tova za men e kriteriq za uspevaemost.Edinstvenno izmeritelnata edinica na uspeha e neizvestnoto v uravnenieto mi ,dali 6te e golqm ,sreden ili malak i zavisi samo ot dalgotraeneto na prestoq mi tuk.Kolkoto po kratak e do izpzlnenieto na celta tolkova po visok 6te e koeficienta mi na uspevaemost/KPD/.
Ostavqm Vi na vas da uspqvate ,da si kupuvate darveni baraki,da se nadqvate na globalnoto zatoplqne i zimata ot 7 da stane 5 meseca i da 4akate porednoto povi6enie sled koeto pone o6te edin botu6 nqma da vi ma4ka. :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Успелите хора са щастливите. Някои прекарват живота си в придобиване на вещи и постигане на някаква кариера. В действителност, богатството на преживяванията е това, което прави хората щастливи. Тази мисъл е "изобразителна" за човешкия живот и щастие: it appears that the way we perceive our lives is more important to happiness than the actual circumstances.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Re: Canada

Мнение от bbb »

hullboy написа:Zdr.

Uspeha v Canada zavisi ot:

kato chetete BgCanada dali vjarvate na realistite Hullboy i Lubo ili na pesimistite Filipne i Joy.:)

Moze da vjarvate i na bateto no togava uspeha ste bade na drugi geografski shirini na iztok ot Canada

Hullboy
Мерилото на успеха на българина в Канада е броя на прожекторите които го ограват и силата на ръкопляскането след всеки един пост в конкретния форум. :lol: :lol:
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Na men ne mi vqrvaite,az sam mo6ennik na drebno ,koito ograbva na horata me4tite i gi laje za da im vzeme parite.
taka pone bqha se izkazali za men ,ne znam dali e istina ,no moje i da e taka. :wink:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Батето откакто почна да си забърква коктейлите с "Духи", вместо с "Тройной", почна яко да го избива на откровения! :lol:
Let it go...
Заключено