Interesuva ni, ima li nqkakav na4in da zamina parvi

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
ivanstoev
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 1:55 pm

Interesuva ni, ima li nqkakav na4in da zamina parvi

Мнение от ivanstoev »

Zdraveite. Nie sme semeistvo, koeto premina uspe6no interviuto. Za jalost posle razbrahme 4e ne moga da vlqza v Monreal predi jena mi, tai kato tq e vode6t kandidat. Interesuva ni, ima li nqkakav na4in da zamina parvi i da si izvadq tam nujnite dokumenti. Po kasno kato se ustanovq da doidat i te. Razbrah 4eima vazmijnost da se prati pismo do Viena. Moje li nqkoi da spodeli primerno pismo.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

С две думи - НЕ МОЖЕ. Може тя да влезе сама и да оправи всичко, но само защото е водещ кандидат. На другия визата му е невалидна в отсъствието на водещия.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
desisa
Мнения: 104
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:39 am
Местоположение: Toronto, North York

Мнение от desisa »

И аз така мисля, но направете запитване ако е много наложително съпругата ти да остане в БГ. :cry:
-------------------------------------------------------
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

Independent написа:С две думи - НЕ МОЖЕ. Може тя да влезе сама и да оправи всичко, но само защото е водещ кандидат. На другия визата му е невалидна в отсъствието на водещия.
Independent e prava!
Ne stava taka!
Moje da vleze vodeshtiya kandidat i sled nego v ramkite na sroka na izti4ane na vizite - ostanalite pokraj nego.
Заключено