sled kolko vreme idva OK na medicinskite?!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
boromania
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 12:53 pm
Местоположение: Plovdiv - Paris - London - Montreal - New York

sled kolko vreme idva OK na medicinskite?!

Мнение от boromania »

Zdraveite saforumci!!!
Imam edno vajno dopitvane do vsi4ki koito sa minali medicinskite i imat OK..
Sled kato im prati6 medicinskite do kolko vreme idva tozi OK i vinagi li idva???Maja mi si napravi med.v BG i ot VITA mu go pratiha v Viena a az go pravih v Chicago i predi 3 sedmici uj doktora go e pratil za Viena ama o6te nqmame nikakvo potvargdenie dali izob6to sa polu4eni i dvete medicinski i az sam v panika da ne bi moito da se izgubi...
Pisah do viena e mail na big.vienne@micc.gouv.qc.ca oba4e ot tam mi otgovoriha 4e medicinskite otivali v Viena oba4e v nqkakav doktorski otdel i te nqmali informaciq..
Interesuva me nqkoi znae li kakav e tozi doktorski otdel i imat li tam e mail za vrazka na koito da pi6a ili fax ili telefon..
Blagodarq!!!
moni
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 5:21 am

Мнение от moni »

Zdravei,

nie pravihme medicals v Toronto i sashto taka se 4udehme dali sa pristiganli vav Viena i dali sa ok. Pisahme edin email na Bukuresht na bucharest-immigration@international.gc.ca, kato im kazahme koga i kade sme gi pravili, koga sa bili izprateni i tn, i pitahme dali sa gi polu4ili i dali sa OK. Na sledvashtia den ni otgovoriha, 4e vsi4ko e nared. Mislia, 4e ot polu4avaneto im vav Viena do obrabotkata im i daden resultat e kam sedmitza.

uspeh.
Аватар
boromania
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 12:53 pm
Местоположение: Plovdiv - Paris - London - Montreal - New York

Мнение от boromania »

Blagodarq ti za barziq otgovor.
I az pisah do Bucure6t ,no na men i pratiha e mail,4e trqbva da pi6a i da pitam v Viena..
Te ne mojeli da mi pomognat..
Stoil i Vanya
Мнения: 26
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 2:13 pm
Местоположение: Montreal

относно резултата от медицинските

Мнение от Stoil i Vanya »

Здравейте,
ще ви разкажа за нашият случай. Не знам доколко ще ви успокои или обратното, но мисля, че е добре да имате повече информация. Ние направихме медицински на 05. 10. 2005 г., изчакахме да минат 3 седмици и започнахме да звъним в София за отговор. От там непрекъсното ни обясняваха, че има някакво забавяне, незнайно по какви причини и няма списък с резултати, който трябва да се получи от Букурещ. Съветваха ни да се обаждаме през 2-3 дни и да проверяваме за нов списък. Така до 21. 11, когато по пощата получихме покана за визи. Повече и не питахме за нашето ОК на медицинските. Изпратихме си паспортите, получихме заветните визи и вече сме в Монреал. Така, че няма място за притеснение. Успех по нататък!
moni
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 5:21 am

Мнение от moni »

boromania написа:Blagodarq ti za barziq otgovor.
I az pisah do Bucure6t ,no na men i pratiha e mail,4e trqbva da pi6a i da pitam v Viena..
Te ne mojeli da mi pomognat..
Moje bi oshte ne sa gotovi i zatova v Bukuresht ne znaiat, pitai sled okolo sedmitza pak.
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

след около 45 дни след като направихме медицински, и след няколко обаждания до МОМ ми казаха че искат повторна рентгенова снимка, която направих тук, и която пътува до България около 3 седмици.
оттогава ни вест-ни кост
...мразя мастика без айрян...
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

shte pochakash zvanni i drygata sedmica kam chetvartak
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Заключено