Priziv kam vsichki "Da pomognem na Doktora"

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Tutankamon написа:Nestava vupros dali znam koi e toia i koi ne, govoria za vunshniat vid umniko, hahahhahahaaaaaaaaaaa, boje boje,, sega kakvo shte sporim koi e toia grozniat li:):):), hahahahahaaaaaaaa, abe hora ia se suvzemete malko....na zemiata ste vse pak :lol: :lol: :lol:
Мухахахахахахахаха. Мумията изби всичката риба в Атлантика, че и в Пасифика не остана. Ще се задавя, хехехехехехе. В задачата се пита защо не съм "грозен", колкото тоя грозния на снимката. Лелеееее какво ли не бих дал да съм грозен като него, мухахахахахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl: :beer:
Tutankamon
Мнения: 776
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 11:52 am

Мнение от Tutankamon »

Merci za uto4nenieto u4iteliu, radvam se, 4e nau4ih to4no ot teb, koi e tozi zemen krasavec, koito izobshto ne e izvesten po sveta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , e tova miteto napravo beshe vurha....
Tova, 4e napisah, 4e e mnogo grozen naistina, te nakara da si pomislish, 4e neznam, koe e li, ili ti prozvu4a kato super obida vurhu izvestna li4nost....eeeeeee, ne.....suvsem me razo4arova naistina.....
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Изображение
Young apprentice Tutti, still to learn a lot you have. Overcome your illness mental you will, patient just be :lol:
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Baia se izpisa.
Kvo naprajhte sia v krajna smetka.
She mu kupite li linejka na doktora ili ne?
Аватар
Shock
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 10:08 pm
Местоположение: Solun
Обратна връзка:

re

Мнение от Shock »

MrGeek ми да вземеш да си сложеш снимка на Леонардо Декаприо , и със сладникав аромат и чар да получиш дългоочкваното удобрение и 10 точки по красота от Тутанкамон-ката : :lol: :lol: :lol: Тя казва да слезем на земята, а в същото време иска всички да сме с ангелска красота неземна :lol: :lol: Но вижте сега , и такива трябва да ги има иначе на кого щяхме да се смеем така от сърце :))
some, прав си ! к'во ще стане в крайна сметка с возилото на Док ? А защо пък непременно возило , ако той има по-добър вариант нека парите , които ще се съберат ги оползотвори по друг начин ! Аз например знам че самолетните билети до Канада от Гърция са по-евтини, аз лично ще му направя резервация ако иска да тръгне от Солун и ще преспи и в къщи, Док тва е вариант , сега се сетих с който може да спестиш някое друго доларче , което ще ти е полезно за началото там , искаш ли да проверя колко струват от тук билетите ? мисля че разлика се получаваше поне със 100-150 евро , само трябва да ми кажеш направление !
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Благодаря за предложението Шок ама гръцките маймуни ме върнаха от Промахон митницата в БГ и изобщо не ме пуснаха в тъпата им държава през 2004 год.Още повече,че пътувах като ВИП персона по покана на техните власти!Може и пак да не искат да ме пуснат,така че този вариант за пътуване отпада.Рискувам билетът да си изгори!
Това е една от дългите ми истории на която няма да се спирам в момента.
Полетът е ясен:
400 евро за еднопосочен билет с Бритиш Еъруейс.
Дестинация София-Канада.
Точното място на приземяването все още неизвестно/по обясними причини/.
Предимствата и недостатъците взеха да се изясняват за всеки един град.
И..........въпреки всичко е трудно да се прецени абсолютно точно кое е най-доброто.
То кое ли е лесно да се прецени........?
Док.........
TROUBLEMAKER
Аватар
Shock
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 10:08 pm
Местоположение: Solun
Обратна връзка:

ре

Мнение от Shock »

ами аз точно това казах в един постинг по горе , че неможе всичко да се планира с такава точност , ние сме само хора и нямаме свръхестествени качества , за да предвидим всичко с такава прецизност..ако трябва ще дойда до промахонас бе Док , но 400 е добра цена ще погледна колко излиза от тук билета то зависи и от сезона естествено
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

:D усещам че и тази инициатива на форума (по точно хълбой) отиде в 9-та глуха от много говорене.... :nenam:
ReniBG
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 7:46 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ReniBG »

Blagodarq na vsichki,koito mi otgovoriha!!!!! :roll: Tolkova izpisahte za da se karate,a ne mojahte edno izrechenie da napishete .....taka izpuskate mnogo drugi hora,koito biha pomognali,no sashto kato men ne sa naqsno sas sluchaq!!!! :roll: :?: :?: Отново хубава работа,ама .....българска!!!!!! :(
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

ReniBG написа:Blagodarq na vsichki,koito mi otgovoriha!!!!! :roll: Tolkova izpisahte za da se karate,a ne mojahte edno izrechenie da napishete .....taka izpuskate mnogo drugi hora,koito biha pomognali,no sashto kato men ne sa naqsno sas sluchaq!!!! :roll: :?: :?: Отново хубава работа,ама .....българска!!!!!! :(
Е хубаво де Рени, ти не можеш ли да четеш, цели 9 страници има, ако ги прочетеш ще разбереш за какво става въпрос. Ако са ти много, още на първа, максимум на втора страница ще ти стане ясно. На български е написано за хубавата работа. :wink:
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Док........
Последно промяна от Doktora на Нед Апр 30, 2006 12:27 pm, променено общо 1 път.
TROUBLEMAKER
Аватар
anakim
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2003 5:59 am
Местоположение: Canada Quebec Montreal

Мнение от anakim »

Док аз съм мноооогоооо "ЗА" това е най-хубавото нещо което ме кара да СЕ ЧУВСТВАМ ГОРД ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !!!!!!!!!!!!!!!!Мноогооо време не се бях чувствал така, стрхотно е!!!!! :D БЛАГОДАРЯ на всички които ми върнаха това ценно и забравено чувство!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Аз сьм ЗА !!
Наи напред триабва да се саберат членове в сдружението
Нека да се сьздаде такова , пишете и мен ,предлагам всеки които членува да плаща членски внос всеки месец !!
За мене ще е чест да помогна някои в беда !!!
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
anakim
Мнения: 117
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2003 5:59 am
Местоположение: Canada Quebec Montreal

Мнение от anakim »

Идеятя на МУХАТА е много хубава за членския внос получава се един вид взаимо спомагателна каса!!! твърдо ЗА!! :D
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Док........
Последно промяна от Doktora на Нед Апр 30, 2006 12:27 pm, променено общо 1 път.
TROUBLEMAKER
Заключено