Priziv kam vsichki "Da pomognem na Doktora"

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Dokrora

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Samo M.Sc. predlozi nesto po vaprosa. Za koeto mu blagodarja

Az obache znam che zeljazoto se kove dokato e toplo.
Otdelno Doc. bi tragnal po smelo ako znaee che kolata ( rabotata ) go chaka

Chakam Dok. da si napise parvo i familno ime , a az davam adresa na ofisa kade da se prastat chekovete.

Njama kakvo da se motaem. Ako ne se stigne do pomagane ste vi gi varna.

Pozdravi

Hullboy
Tutankamon
Мнения: 776
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 11:52 am

Мнение от Tutankamon »

Znaete li kakvo shte Vi kaja na vsi4ki?
Doktora sam ne se e orientiral, ta iska suvet ot nas da mu pomagame^
nesmiatate li, 4e niakoi Vi motae i luje v situaciata :lol: :lol: :lol:
Doktore, nali beshe vurl protivnik na franseto, kakvo iskash, pomosht ot frenskogovoriashti li hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nali znaeshe mnogo predi i vsi4ko ti e iasno za imigrantskiat jivot, kakvo stava, aide sega kato mnogo razbirash vsi4ko i kato si kompetenten. koi kakuv e i kato razbirash ot harakteri i ot bolesti da obiasnish tuk pred vsi4ki, kakvo si i za kakvo se borish ...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Брех, докато покарам малко ски и мумията овършала форума. Абе няма ли психиатри в този Монреал бе хора? :?
M.Sc.
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 8:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от M.Sc. »

Mislia 4e, az shte sam mu psihiatara...samo stoia i go nabludavam da mi vdigne oshte malko nervite...
Pravi tova koeto neiskash da ti napraviat!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

M.Sc. написа:Mislia 4e, az shte sam mu psihiatara...samo stoia i go nabludavam da mi vdigne oshte malko nervite...
Не се хаби приятел. То и аз по принцип гледам с респект на всички природни явления, обаче съчетанието на тотална имбецилност, месечен цикъл и древноегипетски фолклор ми идват множко. :lol: :rotfl: :beer:
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

hahahahahahahhahahhahahhahahahha
пак сме тук :-)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Ех тези мъже не се научиха, преди цикъла е зора, не по време, да прати доктора едни хапчета за PMS и готово, ай гесс :roll: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Shock
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 10:08 pm
Местоположение: Solun
Обратна връзка:

ре

Мнение от Shock »

Чета завихрилата се тема, и виждам "хора ралзични и идеали различни". Незнам,ако бях на мястото на Док, как бих успял да взема решение, базирайки се на разнородните изказвания. Аз лично мисля, че идеята на темата е точна и ясна..да се помогне на Док , всеки добронамерен по малко, за да му се даде начален тласък..много хуманно и същевременно много практично и още веднъж браво на Хълбой! Според мен Доктора е достатъчно "врял и кипял" и ще намери точната формула, важното е да стартира! Понякога (да не кажем в повечето случаи) планираните неща не стават точно, както сме ги планирали, за това е нож с две остриета толкова много планиране от толкова голямо разстояние..Човек никога незнае , кой ще срещне по пътя си , как точно ще се развият нещата и т.н. Искам да кажа, че това за колата и помоща е супер идея и точно това му трябва на Док, за да може да гради и да направи от там нататък втората крачка. И съм сигурен, че няма да е лесно, но нещо хубаво има ли лесно в тоя живот?! И само едно отклонение, Тутанкамон , пак се изказваш неподготвена ..няма нищо срамно и лошо, човек да има нужда от помощ..дори и великите фараони си имат свинксове , и ако незнаеш за какво им служат питай :lol: :lol: Така, че Хълбой, желязото се кове наистина докато е горещо, но ние тук все пак незнаем всичко..може да има причини Док, да забавя тръгването си , но когато и да реши да го направи аз лично няма да съм забравил темата тук и ще запиша присъствие с чек, и предполагам че всеки който сега е готов да се отзове ще е готов и тогава..а може пък и сега да се пратят и да са събрани чековете и просто да го поизчакат.
ReniBG
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 7:46 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ReniBG »

Подкрепям идеята да си помагаме,това рядко се случва между нас българите ....за разлика от другите нации :( Но може ли някой да ми обясни,какво се е случило и от каква точно помощ се нуждае човека? :roll: :?:
Tutankamon
Мнения: 776
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 11:52 am

Мнение от Tutankamon »

Shock, tova sa PULNI GLUPOSTI :lol: :lol: :lol:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Tutankamon написа:Shock, tova sa PULNI GLUPOSTI :lol: :lol: :lol:
Тебе пък кой те пита? Гледай си фараонските проблеми и не се занимавай със земните такива. :twisted:
Tutankamon
Мнения: 776
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 11:52 am

Мнение от Tutankamon »

MrGeek, kato si tolkova zemen ia se vij kakva skapana snimka si si lepnal, izglejda toia deto si go slojil kato posledniat oligofren, ako i ti si takuv, ujas :lol: :lol: :lol: , hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Tutankamon написа:MrGeek, kato si tolkova zemen ia se vij kakva skapana snimka si si lepnal, izglejda toia deto si go slojil kato posledniat oligofren, ako i ti si takuv, ujas :lol: :lol: :lol: , hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Абе булка, ти верно ли не знаеш кой е тоя на снимката на MrGeek ?
Tutankamon
Мнения: 776
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 11:52 am

Мнение от Tutankamon »

Nestava vupros dali znam koi e toia i koi ne, govoria za vunshniat vid umniko, hahahhahahaaaaaaaaaaa, boje boje,, sega kakvo shte sporim koi e toia grozniat li:):):), hahahahahaaaaaaaa, abe hora ia se suvzemete malko....na zemiata ste vse pak :lol: :lol: :lol:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Нема кво да спорим булка, то се спори ако има нещо неясно - ма това е чичко Бил Гейтс, най-богатия чичко на земята :D И се успокой че с тоя истеричен смях ме притесняваш малко :wink:
Заключено