Priziv kam vsichki "Da pomognem na Doktora"

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Priziv kam vsichki "Da pomognem na Doktora"

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Cheta pisnjata na Doktora I mi se iska da mu pomogna po njakakv nachin
Cheta I si mislja che edin ot nas e v beda i zasto drugite koimo mozem da ne mu pomgnem vmeseto vseki da dava savet za sotsial.
Moze I bez sotsial da minem

Razbira se sam ste mi e trudno da pomogna, no s usiljata na vsichki tuk zasto ne.
Neka da napravim edno dobro delo.

Na doktora mu trjbva kola za da pochne rabota pochti vednaga. Kurier na paketi, na vestnitsi ( takava rabota pochna nash sanarodnik na 10 den. Trjbvase mu samo kola i karta na grada )
Pizza delivery, KFC, Pizza Hut,
Njama znachenie vaznoto e da izkara edna godina dokato stane vreme da pochne uchiliste.

Posle pak moze da I bachka s kolata po malko vecheri da si pomaga.

Idejata e slednata, vseki dava da kazem po 50 $ * 40 choveka ako se saberem tolkova, ako ne 20 choveka * 100 $ vse taja. Kupuvame edna kola za 2000 $, moze I na moe ime ako se pritesnjavate che doktora ste zabegne.
Doktora idva v Ottawa, i pochva,
Rabota ima, Ako iska da zivee v Hull ako iska v Ottawa, v zavismost kade ste uchi po kasno za da sabere 1 godina i da ima pravo na studentski zaem.

Garantiram vi che na mesets ste moze da plasta 200 – 300 $ obratno za kolata sled kato si plati razhodite za ziveene, hrana , naem. Za 8- 10 mesetsa ste gi varne tezi 2000 $
Moze da gi nosi tezi 200 – 300 v ofisa a az ste vi napisa edin chek za 50 $ i pratja na address koito posochite
Njakoi ste si polucaht 50 $ sled mesets –dva. Drugite malko po kasno. Az moga da sam ot poslednite. Ne me pritesnjvat 50 – 100 $ za 10 mesetsa dadeni na zaem.

Riska e malak da ni zamakne, ne mislja che ste go napravi. Oste poveche kolata njama da e na negovo ime i toi ne moze da ja prodade.

Az ste darja ot vremeto si za da adminstriram plastanjata kam vsichki pomognali.
Doktora ste psie vav foruma kak varvjat nestata.

Pisete kakvo mislite, samo ne psete divotii ot roda che az iskam da vi zavleka.

Imam dogovor za 5 godini, v novia ofis, vlozeni sa ** 000 dolara samo za oborudvane na ofisa taka che njamam takiva namerenja.

Pravja go iztsjalo za da pomogna.

Neka pokazem che osven da se zajazdame vav foruma moze i dobro da napravim

Pozdravi

Hullboy
mypopu
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 6:55 pm

Мнение от mypopu »

аз давам веднага 50 кинта
ситга той да е навит
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

хубава идея
аз съм "за" - като не ме послуша да си намери стриптизьорка сега нека търка дъното на панталона с ефтината кола
аз по принцип съм на принципа "всеки да се оправя сам" но миналата година видях че и на най силните им се налага да им се помага.

аз ще изпратя чек за 50 долара - дано още няколко човека го сторят и после може всички наведнъж да се кашират и да се купи някоя кола.

проблема ще бъде застраховката, квартирата итн.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

$50 кинта и от мен има :D
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Виждам че има 2 еднакви теми, ще махна другата, иначе и аз съм за, кажете само къде да се пратят парите.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Doktora

Мнение от hullboy »

Zdrasti Lubo

Po skoro pretseni kade ste ja vidjat poveche hora tuk ili v Zivot v Quebec.

Pusnah ja na dve mesta za da se saberem poveche hora. Njama znachenie kade e.

Idejata e da vidim kolko hora ste se saberem. Da pitame Doktora dali e navit i toi. Ima li knizka?
I ste se utochnim.

Moze napravo v Ofisa da se pratjat chekovete.

Ste se razberm dopalnitelno. Neka da vidim kolko sa "za" parvo


Pozdravi

Hullboy
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

И какво сега Докторът ще става роб заради една бричка :shock: .
Социала си е по добър вариянт.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Идеята е добра. Но нека Доктора да реши. А ако толкова държи на социяла да се засели в Гатино и да си взима социял.
И какво сега Докторът ще става роб заради една бричка .
Социала си е по добър вариянт.
Ира, за какво заробване става дума? Социяла определено не стига за купуване на кола, а наи-барзо се намира работа като деливари. Но за да работиш като деливъри ти трябва кола.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
M.Sc.
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 8:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от M.Sc. »

Az sashto sam gotov. Niama problem.Samo kazete kade da izpratia parite.

Ideiata e dobra. Malko uto4nenie...vzimaneto na knizka nestava vednaga. Vlagam 4ist smisal v dumite si. Triabva da mine teoria, sled tova praktika....otnema vreme. V nai-dobriat slu4ai..5 meseca. Tova me pritesniava..ne parite koito sam gotov vednaga da dam. Balgarin e! Triabva nai-nakraia da zapo4nem da si pomagame.

P.S. Dobre e da se pomisli za sazdavane na fond za novopristignali s kraino tezko polozenie. Pri moeto nabludenie ...po 2 dolara ot vseki 4len na foruma v Canada na mesec , dadeni na podxodiashto izbrano ot foruma otgovorno iadro...moze da svarshi zanapred mnogo dobra finansova podkrepa. Pomislete po vaprosa.
Pravi tova koeto neiskash da ti napraviat!
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Док.........
Последно промяна от Doktora на Нед Апр 30, 2006 8:35 am, променено общо 1 път.
TROUBLEMAKER
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

в Монреал може да се изкарват около 1000 чисти кинта от каране на вестници - отнема около 2.5 часа сутрин, но все някои трябва да ти гледа детето ако е под 12 години.
ако мислиш да идваш скоро бих могал ида се опитам да ти организирам път за вестници.юпрофесионалното кормувване и медицината няма да съвместиш поради липса на време
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

poumpy написа:в Монреал може да се изкарват около 1000 чисти кинта от каране на вестници - отнема около 2.5 часа сутрин, но все някои трябва да ти гледа детето ако е под 12 години.
ако мислиш да идваш скоро бих могал ида се опитам да ти организирам път за вестници.юпрофесионалното кормувване и медицината няма да съвместиш поради липса на време
На 10 години е детето.
Щото съм наясно за съвместяването затова гледам да се ориентирам към соца.
Док.........
TROUBLEMAKER
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

тогава забрави доставките на черно - има ли такива по време на работата на училището ?
по добре социал и работа нещо на черно през деня но и не повече от 6 часа за да имаш време да учиш....
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

poumpy написа:тогава забрави доставките на черно - има ли такива по време на работата на училището ?
по добре социал и работа нещо на черно през деня но и не повече от 6 часа за да имаш време да учиш....
Ами нали и аз за това от началото започнах да говоря?
Док.........
TROUBLEMAKER
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Doktora

Мнение от hullboy »

Zdrasti Doc

Po dobre pisi kakva ti e knizkata? Nadjavam se da imas ot B.C. tova ima ogromno znachenie za tsenata
na zastahovkata.

Moze i s BG knizka no trjbva vnimatelnata, zastrahovkata ste e po skapa, i po nai barzia nachin trjbva da izkaras Ontario ili Qubec knizka.

Ako iomas B.C. ste e super, podava se njakakva molba i zavisi ot dogovora sas saotvenata provintsia , moze i bez izpit.

Pozdravi

Hullboy
Заключено