най големите каръци за момента

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
toni_mitko
Мнения: 76
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 8:18 am

най големите каръци за момента

Мнение от toni_mitko »

toni_mitko написа:dano moderatorite ne iztriat temata ni za6toto e na latinitsa,no imame problem s kirilitsata .I taka iskam da prizova vsi4ki karatsi do momenta,koito pi6at v tozi forum da se podkrepim i dadem malko nadejda .Na6ta istoria zapo4va ot april 2006 i niama da navlizam v podrobnosti ,za6toto niakoi moje da se otkaje ot me4tanata emigratsia.Ot noemvri si 4akame meditsinskite,sled dosta pisania s Bukore6t gi 4akame otnovo ,nai veroiatno sa bili izprateni na adres po mestojiveene{kadeto niama dori post. kutii} a ne na obiavenia za korespondentsia .Minahme uspe6no intervuto na 17 mai 2007 god. drugo niama kakvo da kaja osven stiskaite paltsi i dano nikoi da ne 4aka tolkova prostite blanki za med.Pozdravi Toni i Mitko
toni_mitko написа:дано модераторите не изтрият темата ни защото е на латиница,но имаме проблем с кирилицата .И така искам да призова всички каръци до момента,които пишат в този форум да се подкрепим и дадем малко надежда .Нашата история започва от април 2006 и няма да навлизам в подробности, защото някои може да се откаже от мечтаната емиграция.От ноември си чакаме медицинските,след доста писания с Букорещ ги чакаме отново, най вероятно са били изпратени на адрес по местоживеене{кадето няма дори пост. кутии} а не на обявения за кореспонденция. Минахме успешно интервюто на 17 май 2007 год. друго няма какво да кажа освен стискайте палци и дано никoй да не чака толкова простите бланки за мед. Поздрави Тони и Митко

Един от вариантите постинга да е на кирилица е използването например на тази или други подобни страници за превод от латиница на кирилица. С пожелание да нямате проблеми занапред и успешно завършване на процедурата!

milla
toni_mitko
Мнения: 76
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 8:18 am

ot nas

Мнение от toni_mitko »

toni_mitko написа:izkam samo da dobavia 4e ako skoro uspeem da minem vsi4ko uspe6no 6te napi6a edin razkaz"Moiata borba 2" za vsi4ki premejdia ,koito prejiviahme do momenta vdahnovena ot razkaza na edin star priatel na foruma "Doktora",koito predi mnogo vreme ni dade nadejda 4e vseki moje da uspee samo da go poiska istinski.I dano za napred da badem ot pomo6t na vsi4ki bade6ti emigranti .
toni_mitko написа:искам само да добавя че ако скоро успеем да минем всичко успешно ще напиша един разказ\\"Моята борба 2\\" за всички премеждия ,които преживяхме до момента вдъхновена от разказа на един стар приятел на форума \\"Доктора\\",които преди много време ни даде надежда че всеки може да успее само да го поиска истински.И дано за напред да бъдем от помощ на всички бъдещи емигранти .
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

Най-големите още не сте. Има си ред тука :)
Ние чакахме година и половина след първите медицински и след това още 9 мвсеца след вторите.
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
snoopy
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 12, 2006 1:26 pm
Местоположение: bg

Мнение от snoopy »

Олеее Дрифтер, голямо чакане е било това!!!
Защо така? Проблеми със свидетелството за съдимост ли сте имали, с медицинските изследвания ли, или нещо друго?
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

Проблеми нямахме, нито със свидетелствата за съдимост, нито с медицинските. Предполагам служителя на когото сме попаднали често е излизал в отпуска :)
Много е изнервящо, но не се случва често. Само ми е смешно , някой като каже: вече два месеца чакаме ... :)
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Мнение от OTB0pk0T0 »

Предлагам да не си мерим каръщината, защото колкото повече повтаря човек че е карък, толкова по-карък става.Не дърпайте дявола за опашката с подобни изявления.И аз примерно от Декември-2005 търся начин да се събера с половинката си, която замина за Монреал на 5.12.2005, по процедурата за събиране на семейства веднъж ни отрязаха след 8-9 месеца чакане въпреки че предоставихме повече от достатъчно доказателства (е, брак нямаме, но имаме три други доказателства, посочени от ТЯХ като валидни на страницата им),подадох сам документи, банката ми обърка плащането,доплащах, после от Виена искаха академична справка, правих я, пращах я... е, слава Богу, минах медицински, сега си чакам ОК за тях и покана за виза.Но се стараех нито веднъж през цялото време да не допускам мисълта че съм карък да се промъкне в ума ми.Дерзайте, защото си струва да се разкарате от тази все по-смахната и абсурдна държавица България...
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
Публикувай отговор