nqkoi s pokana za visi skoro?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

cinderela написа:Във формулярите не съм посочвала имейл адрес , ако реша да им пиша ще е достатъчно ли само да посоча бар кода?
Бар кода върши работа. Ние бяхме питали нещо и в събджекта на мейла писахме бар кода. По-късно си получихме поканата за визи по мейла. Явно, защото вече беше проверен и бяха решили да ни информират по този начин. Пиши смело :D
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

Благодаря за отговора!Последвах съвета ви и им писах на този адрес
cosmina.dan@international.qc.ca обаче съобщението беше върнато.Явно пощенската кутия е претрупана. Знам че имаха някакъв официален и-мейл румънците ама не мога да го намеря! :roll: Някой ще бъде ли така добър да напише - сигурно ще е за хиляден път , ама кво да направя като хем съм изнервена , хем се ядосвам на тая бюрокрация!
Аватар
Nilvap
Мнения: 103
Регистриран на: Чет Май 20, 2004 6:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Nilvap »

cinderela написа:Благодаря за отговора!Последвах съвета ви и им писах на този адрес
cosmina.dan@international.qc.ca обаче съобщението беше върнато.Явно пощенската кутия е претрупана. Знам че имаха някакъв официален и-мейл румънците ама не мога да го намеря! :roll: Някой ще бъде ли така добър да напише - сигурно ще е за хиляден път , ама кво да направя като хем съм изнервена , хем се ядосвам на тая бюрокрация!
Ние пратихме едновременно на този който си изпратила и на още един :
bucst@international.gc.ca
От този на Cosmina получихме авто отговор че е във ваканция, а от другия получихме самата покана.

Поздрави и успехи,
Павлин
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

Ами аз одеве намирих един , докато се ровех във форума - Bucarest-immigration@international.gc.ca и им писах! Обаче след 2 минути дойде автоотговор че щели да кореспондират занапред с мен на този адрес ,( моя който посочвам за пръв път, с молбата да ми пратят поканата за виза на него ако може, :oops: )и т.н ....много странна ми се стори тая работа... дали да не си стоя мирно на д-то и да си чакам поканката по пощата че току-виж се сетили да ми поискат нещо допълнително за досието?!!! :wink:
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Не се тревожи. И да ти поискат нещо доуточняващо, то това няма да е провокирано от твоя имейл. А ако се случи въобще, просто им пращаш това, което ти искат, и си чакаш поканата за визи. На нас ни искаха уточнение за стажа, защото си бяхме попълнили тази информация неточно във вторите формуляри - та пратихме едно анексче и това беше. Всъщност това беше поводът да им пишем имейл, което в крайна сметка се оказа полезно. Така че спокойно 8)
greatsoul
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 12:04 pm
Обратна връзка:

Мнение от greatsoul »

cinderela написа:Ами аз одеве намирих един , докато се ровех във форума - Bucarest-immigration@international.gc.ca и им писах! Обаче след 2 минути дойде автоотговор че щели да кореспондират занапред с мен на този адрес ,( моя който посочвам за пръв път, с молбата да ми пратят поканата за виза на него ако може, :oops: )и т.н ....много странна ми се стори тая работа... дали да не си стоя мирно на д-то и да си чакам поканката по пощата че току-виж се сетили да ми поискат нещо допълнително за досието?!!! :wink:
Спокойно, това е автоматичен отговор от техния сървър. Информират те, че от тук нататък може да очакваш кореспонденцията с теб да е по e-mail-а. Ние също им писахме на този адрес, а отговорът дойде от накой си Valentin.нещо си@....
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

Благодаря ви за отговорите! Току-що си получих поканата от valentin@
нещо си!!!! :P Много съм щастлива!!!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Браво, честити ви покани, хайде сега паспортите да литват към Букурещ :D
cinderela
Мнения: 24
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 4:55 pm

Мнение от cinderela »

Благодаря за поздравите, пожелавам на всички които чакат да си получат поканите в най-скоро време! Паспортът ми можеше да лети утре за Букурещ ако не беше възникнал малкия проблем със синхронизацията на имейлчето за поканата. Точно на най-важната част нищо не се чете - освен паспорта и две снимки трябва ли да пращам нещо друго?....А между другото видях че са дали някакви размери за снимките - същите ли са като тия на медикъл рипорта, щото са ми останали няколко??? :D
Аватар
Nilvap
Мнения: 103
Регистриран на: Чет Май 20, 2004 6:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Nilvap »

cinderela написа:Благодаря за поздравите, пожелавам на всички които чакат да си получат поканите в най-скоро време! Паспортът ми можеше да лети утре за Букурещ ако не беше възникнал малкия проблем със синхронизацията на имейлчето за поканата. Точно на най-важната част нищо не се чете - освен паспорта и две снимки трябва ли да пращам нещо друго?....А между другото видях че са дали някакви размери за снимките - същите ли са като тия на медикъл рипорта, щото са ми останали няколко??? :D
Ами доколкото виждам от нашия е-майл - трябва да има имената на основние кандидат, снимките които си споменала, и номера на файл-а. Това пратихме ние. Надявам се да няма друго. А снимките както са написали - трябва да отоговарят на старите критерии описани в предишните документи.

Поздрави и успехи,
Павлин
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

На нас ни искаха 3 неща - паспорти, снимки, такси. Нямах стари снимки и си направих нови, нищо не съм казвала във фотото. Вадих си нови документи, така че се оказах с една и съща снимка на личната карта, паспорта, и визата. А сега с паспортите са ни върнали стари снимки, които са им останали излишни от първите или вторите документи (не помня вече кога сме ги пращали). Не знам дали идеята им е на визата да сложат по-нова снимка?..
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Пропуснах нещо, искаха ни и това:
X specify height and eye colour for you and your dependents
Написахме на един бял лист трите имена, ръста и цвета на очите за всеки от нас и го сложихме в плика с паспортите, снимките и документа за платените такси от банката.
калпазанка
Мнения: 91
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от калпазанка »

Към cinderela - ти на кой адрес изпрати мейла си, и какво и писа? Благодаря.
Трябва да си малко луд, за да не полудееш съвсем!!!
pupi_mil
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 12:02 pm
Местоположение: varna

Мнение от pupi_mil »

ZDRAVEITE NA VSI4KI.DOIDE I MOQ RED DA SE POHVALQ S POKANA.pristigna dnes po e-mail .napravo ve4e ne mi se vqrva6e 4e 6te stane.kasmet na vsi4ki i dano vsi4ko da e ok i s pasportite.smqtam utre da gi pusna. :D
калпазанка
Мнения: 91
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от калпазанка »

Еййй, изчака ми се чаканката вече :rev: .
Трябва да си малко луд, за да не полудееш съвсем!!!
Заключено