Uspeshno intervu na 04.04

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Slanchitzeto_123
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 7:02 am

Uspeshno intervu na 04.04

Мнение от Slanchitzeto_123 »

Zdrvejte , vchera v 10h beshe nasheto intervu -uspeshno za shtastie. MR.Normand Lemay e edin mnogo simpatichen chovek na sredva vazrast , no pak e mnogo blagorazpolozen kam kandidatite -pone spored men .Zadade ne poveche ot 20 vaprosa obshto i men i na priatelia mi.Zada yspokoia i vsichki conjoint de fait-vaobshte ne se zaizda za statusa vi kato conjoint samo im hvarlia po edin pogled i pita prevodachkata tova li mu tribva .
Zapochva s tova ot kade ste ? Кakvo ste uchili ?
I kogato mu kazax, che srednoto i visheto sa mi na frenski , toi kaza iasno s vas shte si pogovorim po kasno i zapochna da si govori s priatelia mi ,koito e Inzener po elektronika- optichni i mobilni komunikazii . Biax mu napisala nivo 5/6 na frenskи
Slanchitzeto_123
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 7:02 am

Мнение от Slanchitzeto_123 »

Nivoto na priateliat mi go smakna na4/5 i go pisa NF , a moeto si beshe 12i F.Na angliiski popita samo- do you speak english i to priateliat mi ,vapreki che moeto nivo pak beshe 12 .
Smiatam che Mr.Lemay govori malko po barzo otkolkoto tribva, za hora ,koito sa uchili frenski samo ot kursove , no mislia che shte vi pomogne ako poslednite dni gledate poveche TV5 ,zada sviknete s rechta poveche, daze i da ne razbirate , pak slushaite.
Mnogo dobre e nastoren , vsichko beshe za 30min ,pomoli ni da izchkame navan ,za da si napishe toi negovite neshta i kogato vliazoxme toi kaza razbira se ,che kandidaturata vi e odobrena.Mazat vi obache triabva d auchi oshte , a vie ste s chudesen frenski .Pozela uspex, dade mi sertifikatite i si kazaxme Au revoir :D
SAvevat mi e da ne se panikisvate izlishno , mnogo spokoistvie .
Mai zabravix da kaza che priateliat mie vodesht s 1god staz kato ingener -zanimava se s mrezi i sme na 25godini i dvamata .
Ako ima oshte neshto ,koeto sam zabravila , pitaite i shte otgovariam , che zasega tova e vsichko za ,koeto se seshtam :)
POzdravi i USPEX NA VSICHKI
I ne se pritesniavaite :beer: :lol:
Аватар
Milenka
Мнения: 544
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 9:15 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Milenka »

честито и много успех оттук нататък!!! и много късмет!
ти какво си завършила? фр.гимназия и филология ли?
а английския къде си го учила.
въпросите са ми породени от точките, които си си писала.
една "завист" струи от клавиатурата... :)
искам и при нас да е минало вече това интервю...
I'll try being nicer if you'll try being smarter.
Slanchitzeto_123
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 7:02 am

Мнение от Slanchitzeto_123 »

Zdrvej Milenka,
vsichko shte e ok ne se trevozi -sigyrna sam :) Zavarshila sam gimnazia, Alliansa i ot tam imam Diplome de la lange francaise (DLF) pone edno vreme taka se kazvashe de i posle sam zavarshila Frenska fiologia .
Angliiski 12- Toefl i sam ziviala malko navan
Ako ima neshto, s koeto moga da ti pomogna kazvaj
Yspex i shte stiskam palzi :D
greatsoul
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 12:04 pm
Обратна връзка:

Мнение от greatsoul »

Честито и от нас. И много успех занапред :)
„Съвършенството е достигнато не когато няма какво
повече да се добави, а когато няма какво да се премахне!“

Антоан дьо Сент Екзюпери
Simm
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Май 16, 2004 4:01 am

Въпрос към "Slanchitzeto_123" за финансите?

Мнение от Simm »

Поздравления на Slanchitzeto_123 !!!!

Имам един въпрос: Каква сума CAD писахте на формуляра които попълнихте пред него - да ли е същата като тази която сте писали в първите документи за Виена ?

Много успехи и търпение и за напред !!!!!!!! :D :D :D
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Kakav dokument se popalva pred provejdashtia interviuto?
Slanchitzeto_123
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 7:02 am

Мнение от Slanchitzeto_123 »

Privet na vsichki ,
Welder- ne sme popalvali nikakav dokument pred izpitvashtiat ,sorry ako az sam te obarkala neshto ,ama barzax da napisha kaksa protekli neshtata pri nas:)
A za Simm - v nachaloto kato pratixme dokumentte biaxme pisali 6500cAD, a sega im biaxme napipsali 6000CAD .Nikoi obache ne me popita:)
Yspex i ako ima oshte vaprosi pitaite , che neznam oshte kakvo da vi razkaza :D
Slanchitzeto_123
Мнения: 27
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 7:02 am

Мнение от Slanchitzeto_123 »

Privet na vsichki ,
Welder- ne sme popalvali nikakav dokument pred izpitvashtiat ,sorry ako az sam te obarkala neshto ,ama barzax da napisha kaksa protekli neshtata pri nas:)
A za Simm - v nachaloto kato pratixme dokumentte biaxme pisali 6500cAD, a sega im biaxme napipsali 6000CAD .Nikoi obache ne me popita:)
Yspex i ako ima oshte vaprosi pitaite , che neznam oshte kakvo da vi razkaza :D
Заключено