Препоръчайте зъболекар в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

И като професионалист и като човек е много готин!!!!
Аватар
troyaneca
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 9:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от troyaneca »

Гледам, че balbi ме цитира с добавка на някакви хихикания :roll: Аз просто си казвам мнението обусловено от поведението на въпросния зъбар, който явно ме помисли за по-богат и по-малко интелигентен от монреалски финансист. :oops: Подробности на лични
Fuck the Cola
Fuck the Pizza
All We Need Is Slivovitza
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Мда, случвало се е монреалски зъболекар от който съм била много доволна и съм препоръчвала, да ме разочарова. И се е случвало да се върна при такъв, за който съм се кълняла че кракът ми няма да стъпи повече. Та ви вярвам напълно като пускате противоположни отзиви за едни и същи зъболекари. Аз лично чакам с нетърпение Пумпи и жена му. :beer:
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Искренни благодарности на всички отзовали се. Ако не за лекар, то ми помогнахте да се престраша.

:) Аз затова се пуснах по сен Катрин и се забих в първата клиника, която ми видяха очите.
А Пумпи ми го препоръчаха много преди да ми трябва зъболекар, като започне практика ще си трови нервите и с мен ;)
Изображение
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

:oops: :oops: :oops:
Buboleta
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 11:36 pm

Мнение от Buboleta »

понятието добар зъболекар е много относително. зависи от конкретния ви проблем, за да баде препоръчан, но мога да ви кайа при кого ДА НЕ ХОДИТЕ сас сигурност ако имате застраховка и знаете език..... тук има доста хора, които биха ме подкрепили...и това е Д-р Ю. Петрова. Лично за мен тя отдавна се е простила с имиджа си на добар заболекар... (просто личен опит )
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

:shock: До бар забол е кар... :( какво боде до бара тая Петрова , вуду карФИЦИ ли :shock:
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

Buboleta написа:...при кого ДА НЕ ХОДИТЕ сас сигурност ако имате застраховка и знаете език..... тук има доста хора, които биха ме подкрепили...и това е Д-р Ю. Петрова. Лично за мен тя отдавна се е простила с имиджа си на добар заболекар... (просто личен опит )
Подкрепям.
Имайки пресни спомени това лято от болките които имах от абцеса причинен от Д-р Петрова. Отново казвам на всички че тя трябва да се избягва. За щастие зъбът го спасих но ми струваше допълнителните $1500.

Проблема отново е:
стар зъб с полуизчистени нерви от БГ. И Юлиана вместо да препоръча специалист който да изчисти трудните нерви, избра лесното. Без да изчиства нервите, го затвори с нова пломба и си взе парите!!! И това се оказа бомба със закъснител след 2 години.
Buboleta
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 11:36 pm

Мнение от Buboleta »

Благодаря Kiwi ! Може пък да предпазим с нашите мнения тези, които носят глави на раменете си, преди да са се опарили.
Хайде да ви е 4естита 2009та година, пък хората казват : нова година -- нов късмет! :)
Публикувай отговор