Мнение за Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
drusterbuck
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 1:50 am
Местоположение: Форт Мак Мъри
Обратна връзка:

голямо щастие само за някои хора

Мнение от drusterbuck »

Поздрави!
И аз бях малко ентусиазиран когато минахме интервюто през 2005.
Идвайки тук разбрах че Канада е само име на 13 обединени около валутата си провинции от които Квебек е най- прокълната и необичана. Поживяхме в Монтреал и видях само нещастни хора, и
имигранти и местни.Отидох в Манитоба-супер зле, после бях в Саскачуан-тук времето е спряло и е див комунизъм, сега сме в Албърта, аз съм пилот, жена ми харчи щастливо, ходим по екскурзии из цял свят, ще напуснем Канада, отиваме в Щатите.
Но като цяло е супер зле. Канада е пясъчни кули!Тук няма конкуренция, няма пазар, няма сервиз, нищо няма, само безлични индивиди, които се развеждат като луди.
ЕЛАТЕ И ВИЖТЕ САМИ!
Тези хорица тук не признават нищо извън Канада, даже не си признават шофьорските книжки ако са от друга провинция, а в Албърта, ако си дойдете с българска книжка и вземете Албъртска, ще ви унищожат българската, без да им мигне окото– и това ако не е супер отвратително, здраве му кажи.
Елате, опитайте, в Квебек е най голямата дискриминация на хора която съм виждал, на другите места е по-малка, бил съм в над 100 страни, такова безхаберие не съм виждал.
Не се отказвайте! Следвайте мечтите си!
Само влезте в правилния коловоз и газ, ще стигнете до вашата гара!
АМИН!
НЕ СЕ РАЗБОЛЯВАЙТЕ! ТУК ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ НЯМА!
"They drove me from the palace and out the gate of the city...Where shall I go?"
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: голямо щастие само за някои хора

Мнение от denzel »

drusterbuck написа:Поздрави!
И аз бях малко ентусиазиран когато минахме интервюто през 2005.
Идвайки тук разбрах че Канада е само име на 13 обединени около валутата си провинции от които Квебек е най- прокълната и необичана. Поживяхме в Монтреал и видях само нещастни хора, и
имигранти и местни.Отидох в Манитоба-супер зле, после бях в Саскачуан-тук времето е спряло и е див комунизъм, сега сме в Албърта, аз съм пилот, жена ми харчи щастливо, ходим по екскурзии из цял свят, ще напуснем Канада, отиваме в Щатите.
Но като цяло е супер зле. Канада е пясъчни кули!Тук няма конкуренция, няма пазар, няма сервиз, нищо няма, само безлични индивиди, които се развеждат като луди.
ЕЛАТЕ И ВИЖТЕ САМИ!
Тези хорица тук не признават нищо извън Канада, даже не си признават шофьорските книжки ако са от друга провинция, а в Албърта, ако си дойдете с българска книжка и вземете Албъртска, ще ви унищожат българската, без да им мигне окото– и това ако не е супер отвратително, здраве му кажи.
Елате, опитайте, в Квебек е най голямата дискриминация на хора която съм виждал, на другите места е по-малка, бил съм в над 100 страни, такова безхаберие не съм виждал.
Не се отказвайте! Следвайте мечтите си!
Само влезте в правилния коловоз и газ, ще стигнете до вашата гара!
АМИН!
НЕ СЕ РАЗБОЛЯВАЙТЕ! ТУК ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ НЯМА!

Само не разбрах какво ти прави поста тук! :roll:
Dum spiro spero!
Lanselot
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 8:16 am
Местоположение: Montréal

Мнение от Lanselot »

В тази тема няма да можеш да откажеш никой,drusterbuck - всеки който е стигнал до тук ако има шанс ще свърши процедурата докрай. А какво ще стане след това си е божа работа както се казва. Ние сме длъжни да се пробваме!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Е, на много хубаво место ше отидете, честито :lol: :lol: :lol: .
А тва за здравеопазването ше го забравиш, аз ако бях в БГ например, при първия ми проблем, аневризъм на каротидната артерия - 1994-та, сега щях да съм с ламарина в главата, при втория, катастрофа - 2002, сега щях да съм само с един крак.
И тва са само сериозните проблеми, колко още други са ми оправили тука, не можеш да си представиш.
Успехи в САЩ ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

drusterbuck, не подвеждай хората! Не всички са неудачници. Стига си мрънкал и си дрънкал групости! Ако така си писал за всичките 100 (лъжеш) страни в които си бил...
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Дъстърфъка живее в МсМъри и е пилот на вятърно хФърчило :lol: :lol: :wink:
smotan
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 8:18 am
Местоположение: Cucumber Market

Мнение от smotan »

А пък сега в УСА и албъртската книжка ще ти вземат! То не е една беля...
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

smotan написа:А пък сега в УСА и албъртската книжка ще ти вземат! То не е една беля...
Ще трябва и изпита да изкара :wink: Ама нали все лети ще му е от полза да изучи шофьорлъка на ново :lol:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

това за индивидите ми хареса.тук обаче много ги харесват такива,ама да си такъв голяма файда няма ,освен ,ако не се кефиш на пържолите
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Айдеееееееееее, батето се събуди :-)
:beer: :beer: :beer:
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Мнение от haimana »

Аз тая работа с шофьорските книжки и провинциите не я разбрах :nenam: . Тук поне, ако имаш книжка от друга провинция и я имаш повече от 2 години (говоря за "любителската" :lol: ) си се признава-просто ти я подменят.
Ако имаш българска и тука вземеш канадска, ти оставят българската, ама ти казват да не караш с нея в Канада :lol: . Е, вярно, не става въпрос за Албърта, ама едва ли е толкова различно :beer:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12478
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

Имам си българската книжка вече 7 и половина години след като си извадих книжката в Алберта и няма начин който и да било да ми я пипне. :D Форт Мак определено не е място за живеене, а за гурбет и определено не е показателно за Canada. SK и МB не са нещо по-раличнo.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

А относно тия които се развеждат като луди, ше отидеш да питаш мръсните феминистки защо е така ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Това с книжката е голяма глупост и не мисля, че е вярно. Абсолютно никой не може да ти унищожи документ, издаден от друга държава. Ами след като имаш двойно гражданство и си отдеш в България с каква книжка ще караш? Това не е възможно.

И между другото аз съм си щастлива в Канада. Щастлива си бях и в България. Ако ти си бил нещастен във всичките 100 страни :o явно проблема не е в държавата.
mikemastercorp
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 12:14 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от mikemastercorp »

Bubi, определено проблема не е в държавата а в съдържанието на черепната кутия на drusterbuck-а. Може би се нарича пилот, защото много често лети от място на място ми се чини на мен. Доуточни се drusterbuck, че не си просто пилот, ами от висшия пилотаж. Гледам, че и ник да смениш, пак ще си останеш същия шегаджия като преди, само че преди беше по 'луд'. Направо 'гидия' за връзване ;)

Успех в Америка, и без това помня имаше опит там...(кораби бяха мисля, ама и те са в самолетната база...) Между другото ти тъкмо си тръгна от Монреал, и града разцъфна за лятото. Дали проблема на града не беше само в твоите очи?!? Ама какво да се прави, който търси, намира. Сполай ти и успех във всяко твое начинание. Поредното, но не последното...
Последно промяна от mikemastercorp на Нед Ное 09, 2008 11:13 am, променено общо 1 път.
Az znam che ti znaesh che az znam :)
Публикувай отговор