Бременна съм в 5-ия месец и ми предстои пътуване.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
cvety
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 3:44 am
Местоположение: Montreal

Бременна съм в 5-ия месец и ми предстои пътуване.

Мнение от cvety »

На 30 септември ще пътувам за канада,бременна съм в 5-ия месец и бих искала да знам дали е опасно това патуване или н е,и накъде да се насоча като кацна в монтреал за прегледи.благодаря много. :)
flash**
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 11:16 am

Мнение от flash** »

Не мисля, че е опасно. Има бременни, които пристигат в доста по-напреднала бременност и са нямали проблеми. Вярвам, че и с теб ще е така.
В линка по-долу има списък с гинеколози. По принцип повечето не приемат нови пациентки , но ти си с предимство :wink:


http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... E%EB%EE%E3
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

моето пътуване

Мнение от DIMELBE »

Прочуванията, които правих преди моето пътуване от Монреал до София като бременна в 4-ти месец доказваха, че като цяло пътуване на бременни е опасно след 6-тия месец. При мен нямаше никакви проблеми нито на отиване, нито на връщане (връщането беше след 1 месец - т.е вече в пети месец).
Бъди спокойна за пътуването, не го мисли много, отпусни се по време на полета и всичко ще бъде ОК. Относно гинеколозите не се притеснявай - бременните се приемат с предимство :) .
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО КЪСМЕТ И БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ ТУК В КАНАДА.
P.S Ако имаш други въпроси - пиши ми на лични :wink: !
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
natalia
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 6:32 pm
Местоположение: montreal

Мнение от natalia »

здравеи.Аз пьтувах в 4 месец до БГ и нямах никакви проблеми.Единственият ми сьвет е -да не се вьлнуваш прекомерно, остави емоциите за друг пьт, а наи-добре за раждането, когато видиш малкото си сльнчице.Лек полет
Публикувай отговор