интервю

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
zenman
Мнения: 185
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 11:12 am

Мнение от zenman »

Браво, честито и попътен вятър :)
Последно промяна от zenman на Вто Юни 10, 2008 9:16 am, променено общо 2 пъти.
to&ro
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 9:12 am

Мнение от to&ro »

PeaceLover минаха успешно. Да са им честити сертификатите. Предполагам ще пишат, но сигурно не са се прибрали още. Надявам се да се видим в неделя и да разкажат :lol: :beer: Успешно адаптиране на всички успели и много късмет на чакащите отговор!!!
zarko
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 10:57 am
Местоположение: plovdiv\\\Montreal

Мнение от zarko »

Здравейте на всички съинтервюиращи, днес бяхме на цедката ама не мина по план и мадам ни каза че ще чакаме отговор по пощата. Ние бяхме днес от 12 часа. Мадам каза че сме на границата с точките въпросът ми към вас е дали има някой като нас който да е получил някакво писмо и какво пише вътре в него. На всички които им предстои интервю им пожелавам УСПЕХ.
Marten
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 12:38 am
Местоположение: British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Marten »

честито Ани...на добър час:)
mitteto
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 12:27 pm
Местоположение: софия

Мнение от mitteto »

ние бяхме първите които бяха оставени за отговор по пощата до 7 дни,но писмо още няма. :) когато получим писмо веднага ще пиша
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Marten,Успех и няма да се отчайвате!
Всичко ще си дойде на мястото :thumbsup:
annie77
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Яну 14, 2007 1:37 pm
Местоположение: София

Мнение от annie77 »

Благодаря zenman..Marten - така както си описал интервюто ви и според впечатлението ми от мадам, ми се струва, че ще си получите сертификатите по пощата :) благодаря и успех и попътен вятър и на вас!
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Мнение от Peace-Lover »

ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ПРИЯТЕЛИ :wave: :wave: :wave:

Първо искам да се извиня за закъснението :roll:
Просто там където бяхме нямаше интернет а и доста пътувахме в интерес на истината.
Сега вече съм си в къщи и съм на линия :rotate:
Всеки, който го интересува нещо да се обажда. :tuut:
И така.........
Не знам от къде да започна точно, но бих искал първо да благодаря на всички добри хора, които са ни помогнали с каквото и да е.
Искам да благодаря и на тези които помагат на другите, защото ние всички сме свързани и помощта към един е помощ към всички. N'est pas?

Искам да отправя и моите най-сърдечни и искрени благодарности към г-жа/г-ца Лесли Стефанов Стоянов. Лесли - Вие сте прекрасен човек. Благословена сте да ощастливявате хората и да им давате право да променят живота си. Само ако можехте след интервюто да излезете и да погледнете отгоре във фоайето на хотела кандидатите слизащи по стълбите опиянени от щастие та те не са на себе си . Но не .... Вие виждате това. Вие го виждате в очите им когато им стискате ръцете на излизане и им пожелавате успех Знайте, че сте чудесен психолог и се справяте много добре със задачата, която са Ви възложили. Естествено има такива и които излизат без Сертификат . Дайте им втори шанс моля Ви ....... те ще се справят ако желаят истински да емигрират. Вие знаете как да го направите.

Приятели :beer2: ...........,
НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАТЕ !!!
Имайте вяра в себе си и ще успеете. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Все пак никой не трябва да си мисли, че без да научи поне малко френски ще мине интервюто. Малко трябва(е... зависи какво ниво си посочил естествено).
Съвет: Когато седнете в антренцето и останете сами, ..... и тръпнете в очакване , ..... и адреналина ви се е покачил до неузнаваемост, ..... помислете си за нещо хубаво, говорете си(ако сте повече от 1 ), кажете си по някоя мила дума и знайте, че вътре не ви чака някой сърдит доцент или служител или някой който ви мрази и иска да ви върне. Ако имате деца поговорете си за тях, ако са с вас кажете им, че ги обичате. И когато ви извикат приемете срещата си с интервюиращия като нещо прекрасно. Повярвайте, че той е един прекрасен, мил човек който ви очаква и желае да ви даде сертификати, наистина е така, повярвайте ми. Изгонете лошите мисли от главата си. Лошата мисъл е като бумеранг, тя ще се върне с многократно по-голяма сила върху ви. Обичайте за да бъдете обичани и успеха сам ще дойде.

Не сме стояли вътре повече от 40-45 мин. Жена ми 7/8-фр. 10/11-англ. аз: 3/4 и 3/4 . Първия въпрос беше към нея: Какво знаете за Квебек?; последваха няколко въпроса на английски относно мотивацията ни за имиграция; към мен: Разкажете ми за образованието си, за предната си работа, за сегашната си работа, какво ви харесва в нея, къде живеете, кажете ми номера си на телефона. И отново към жена ми: Защо работите на две работи, кой гледа детето, какво ви е трудно в работата, ама какво ви е трудно в работата, и все пак няма ли нещо което което да ви е трудно в работата(жена ми си харесва работата и не среща кой знае какви трудности защото я работи с любов), с какво точно се занимавате на работа. Подредете си документите, дайте ми договора за парите. Вие сте приети и (няколко изречения). Няма ли да кажете нещо? Жена ми вика: Ооо да съгласни сме засмяхме се всички, чухме звука на принтера г-жа/г-ца Стоянов ни разясни колко е важно да спазим сроковете за изпращане на документите до Букурещ, станахме тя ни поздрави стиснахме си ръцете и си тръгнахме.
C'est tout.
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
Аватар
valedessy
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 10:37 am
Местоположение: Toronto

Мнение от valedessy »

Peace-Lover, честито от нас! Лека процедура нататък
А на отложените/на изчакване - стискаме ви палци, дано всичко се развие във ваша полза

Драго, какво стана с вас?

Поздрави на всички, лек и спокоен ден :D
DCS: 30/10/07, акюзе след 15д.
покана за интервю 1м3с преди интервюто
док. към Букурещ: 7/06/08, баркодове след 1м1д
покана за медицински след 23д
покана за визи след 3с (от направените медицински), върнати паспорти след 18д
Общо: 10м и 18д
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Вале и Деси,всичко е наред!
Продължаваме напред :)
Аз във форума пуснах една малка тема,за това което исках да кажа.
Успех и по-бързо преминаване на всички други процедури и да можем да пътуваме групово :dance: :haplio:
Аватар
valedessy
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 10:37 am
Местоположение: Toronto

Мнение от valedessy »

Изображение
DCS: 30/10/07, акюзе след 15д.
покана за интервю 1м3с преди интервюто
док. към Букурещ: 7/06/08, баркодове след 1м1д
покана за медицински след 23д
покана за визи след 3с (от направените медицински), върнати паспорти след 18д
Общо: 10м и 18д
Аватар
IGG
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Май 29, 2008 3:08 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от IGG »

@Peace-Lover - много се радвам за вас. :lol: :lol: :lol:
Надявам се в неделя, да не ни мине котка път, че ще се видим и ще разкажете по-подробно.
Marten
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 12:38 am
Местоположение: British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Marten »

не...мадам каза на интервюто че възможностите са две...или да ни върне или да ни даде срок за език..изобщо не става дума за това просто да ни даде сертификатите:)
Просто...в психиката е истината очевидно..не смятам че френския ми бе слаб,психиката ми ме предаде....аз съм си виновен!Толкова много исках да стане от раз..а сега..отново куп неизвестни ех...се ла ви
Честито на всички които се справят блестящо на интервюто..Мадам наистина не е страшна..всичко си зависи от нас!!!
efirna
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 9:21 am
Местоположение: Варна, Montreal

...

Мнение от efirna »

Peace-Lover, честито и от мен!
Много се радвам за вас!
На всички останали, които за момента не са успяли, пожелавам много вяра и кураж!
19.12.2008 - Документи Букурещ
23.01.2009 - Баркодове
30.01.2009 - Получени медицински
06.02.2009 - Направени медицински
20.02.2009 - ОК на медицинските
30.04.2009 - Покана за визи
26.05.2009 - Визи!
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Мнение от milla »

А какъв е резултата от интервюто на kambolinov? Знае ли някой?
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Публикувай отговор