ЗДРАВЕЙТЕ БУРГАЗЛИИ :):):)

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

ЗДРАВЕЙТЕ БУРГАЗЛИИ :):):)

Мнение от Peace-Lover »

Здравейте приятели от Бургас :wave: :wave: :wave:
Здравейте мили съграждани


Преди няколко месеца, благодарение на един приятел, който вече е в Монреал направихме две три срещи . Сега вече го няма, но ние сме тук и се подготвяме кой за интервю, кой за заминаване, кой за документи.......
Но спряхме да се събираме (или поне аз не знам).
И без да искам засегна никой, ви предлагам да почерпим опит от варненските ни приятели и съмишленици. Хората си се събират всяка седмица и обменят опит и информация
Другари !
Мили приятели - дайте да се съберем и да видим какво става на "бойното поле"
Всички сме обединени от една грандиозна идея: "Да имигрираме "
Всеки е събрал някакъв обем информация. Дайте да се видим и да обменим малко опит и да си полафим Сигурен съм, че има какво да си кажем.
Предлагам да се съберем и да си почешем езиците - И НАЙ-ВЕЧЕ ДА СИ ПОГОВОРИМ НА ФРЕНСКИ
И понеже времето напредва и сесията наближава предлагам да си организираме среща . Мисля, че мястото на което се събирахме е добро и затова нека да остане същото. За тези, които не знаят това е заведението до "Гъбката" в Морската градина, която е на края на "Богориди". Заведението е открито и е едно такова дървено и има много знаменца окачени по тавана. За отличителен белег ще предложа себе си, като ще съм със ЗЕЛЕНА ШАПКА С КОЗИРКА. Много ще се радвам ако дойдете
Да бъдем задружни
Да не се затваряме в черупките си
Да бъдем ПРИЯТЕЛИ

ДАТА НА СРЕЩАТА: 18. 05.2008Г. - НЕДЕЛЯ
ВРЕМЕ: 18.00 ЧАСА

ЗАПОВЯДАЙТЕ :roll: :roll: :roll:
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
TarikMom
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 9:14 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от TarikMom »

Идеята ти е много хубава.
Ще ми бъде приятно да посетя една от вашите срещи следващия път, когато посещаваме България.
Поздрави
Аватар
Skaterbg_
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 11:36 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Skaterbg_ »

А само който кандидатства за Френска Канада ли каниш? Защо не всички, които са се насочили натам. Мисля, че колкото повече хора привлечеш, толкова повече полезна информация може да се обмени. Пиша ти защото аз и моето семейство сме по Федералната процедура.
Jekov35
Мнения: 96
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 5:38 am

Мнение от Jekov35 »

Решението е чудесно , още повече че за нас,които живеем в Ямбол , Бургас е близко и приятно място са среща. До скоро !
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Мнение от Peace-Lover »

Skaterbg_ написа:А само който кандидатства за Френска Канада ли каниш? Защо не всички, които са се насочили натам. Мисля, че колкото повече хора привлечеш, толкова повече полезна информация може да се обмени. Пиша ти защото аз и моето семейство сме по Федералната процедура.
Що за въпрос :?: :?: :?:
Нека заповяда всеки, който желае. :nenam:

Мили приятели, независимо по коя процедура сте избрали да кандидатствате заповядайте да се видим и да обменим опит и информация. :tuut:
Щом сме решили да преминем отвъд "Голямата локва" :arrow: и да загърбим родина и роднини, със сигурност ще имаме нужда от все повече приятели.
Неведоми са пътищата Божии :!: :!: :!:
Заповядайте и не се страхувайте, нито срамувайте, ще се радвам да се запозная с интелигентни хора които имат споделени цели в живота, независимо от раса, пол, вяра, етническа принадлежност.
Много бих се радвал, а надявам се и не само аз ако това стане една традиция и продължим да се срещаме всяка седмица.

УСПЕХ НА ВСЕКИ, КОЙТО Е ИЗБРАЛ ДА СЛЕДВА ПЪТЯ НА ДОБРОТО :thumbsup:
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
Аватар
NetiK
Мнения: 80
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 2:10 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от NetiK »

Здрасти :D :D :D , много се радваме за инициативата :D , със сигурност ще дойдем. На масата ще има и друг отличителен знак - канадското знаме , което бях приготвила за една от срещите ни. От тогава си го нося непрекъснато в чантата и е малко поизтъркано, но ще свърщи работа за ориентир на тези които идват за пръв път :D . Зелена шапка и канадсо знаме :D :D . Айде до скоро.
08.07.08 - Док. Б-щ
06.08.08 - Баркодове
20.08.08 - МФ
02.09.08 - Направени
15.10.08 - Покана за визи
06.11.08 - Визи
Общо процедура: 10 м. и 10 дни

Повярвай и ще стане!
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Мнение от Peace-Lover »

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:beer2:
:rotate: :rotate: :rotate: :rotate: :rotate:
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
Аватар
Skaterbg_
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 11:36 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Skaterbg_ »

Това заведение, което е вдясно след "Гъбката" по посока морето ли е?
Аватар
NetiK
Мнения: 80
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 2:10 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от NetiK »

Да точно това е заведението :D , ще се радваме да се видим и да си разменим мнения и информация за двете процедури и за Канада.
:D :D Айде до неделя :D
08.07.08 - Док. Б-щ
06.08.08 - Баркодове
20.08.08 - МФ
02.09.08 - Направени
15.10.08 - Покана за визи
06.11.08 - Визи
Общо процедура: 10 м. и 10 дни

Повярвай и ще стане!
to&ro
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 9:12 am

Мнение от to&ro »

Срещата се състоя. С децата бяхме под 20 души. Аз изпих 2.5 бири а жената 1.5 :lol: . На другите не ги броих, щото ми беше неудобно :oops: . Прекарахме си много добре и се поопознахме. Инфото беше полезно и осветли някои тъмни страни от сферата ми на незнание. Другата седмица пак съм там :beer2:
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Мнение от Peace-Lover »

СРЕЩАТА МИНА ДОСТА УСПЕШНО :thumbsup:

ТАЗИ НЕДЕЛЯ ЗАПОВЯДАЙТЕ ОТНОВО :tuut:

ИМА ЗА КАКВО :beer2: :drink: :rotaeye:

часът и мястото се запазват :dance:
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
Аватар
Skaterbg_
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 11:36 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Skaterbg_ »

Там сме.По същото време.
Аватар
NetiK
Мнения: 80
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 2:10 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от NetiK »

Наздраве от нас :beer: , ние няма да можем да дойдем но духом ще присъстваме. Следващия път ще сме там, ако не ни мине черна котка път :D :D .
08.07.08 - Док. Б-щ
06.08.08 - Баркодове
20.08.08 - МФ
02.09.08 - Направени
15.10.08 - Покана за визи
06.11.08 - Визи
Общо процедура: 10 м. и 10 дни

Повярвай и ще стане!
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Мнение от Peace-Lover »

Здравейте :wave:

Заповядайте отново на среща по същото време и на същото място. :beer2:

Има какво да научите :coollook: :coollook: :coollook:

И да споделите разбира се :liefde:

:wink:
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
TarikMom
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 9:14 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от TarikMom »

Къде точно ще е срещата? Дайте някой отличителен знак, по който да ви разпознаят.
Мерси
Публикувай отговор