Намерили България

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Намерили България

Мнение от Bistra »

Е, анджък де! Кой казва, че духовността е за плебса?! :lol: :rofl:
Носи си там пиците и не се намесвай в непонятна за теб материя! ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Намерили България

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Е, анджък де! Кой казва, че духовността е за плебса?! :lol: :rofl:
Носи си там пиците и не се намесвай в непонятна за теб материя! ;)
С удоволствие, ама не ми отива да ги нося, имам вид на богат и образован човек, а не на мърла от краен квартал на село София ! :D
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Намерили България

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Даа , така го разбирай, коки преди 5 години се събира с други "отбрани" българета от форума на "тайна вечеря"в Торонто, ама не обади на повечето от нас да се видим и да се запознаем, нали така коки ?!?
Това каква черта да го приемаме ?
Я, кой не са го поканили даже една пица да занесе и плаче! ;) :D
myhata II написа:имам вид на богат и образован човек, а не на мърла от краен квартал на село София !
myhata II написа:...просто исках да покажа на човека реалните взаимотношения !!!Тук е същото когато се съберат българетата започват да одумват тези които отсъстват на масата или преди малко са си тръгнали !
Tц,тц,тц,тц...без да познаваш човека, го обсъждаш! Сега ми се изясни, защо си нежелан сред "отбраните". 8)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
7George
Мнения: 9665
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Намерили България

Мнение от 7George »

joro написа:Ето ви нещо по-хард, за любителите на сайта zastomraziabulgaria .com
Гледането на този клип от хора с националистически възгледи може да причини механични повреди на екрана!

https://www.youtube.com/watch?v=FHSO2Sp ... KyBv_fRmW3"
Добра идея да се комбинира пералното и музикалния център..
Embrace your climate change!
Аватар
7George
Мнения: 9665
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Намерили България

Мнение от 7George »

Embrace your climate change!
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Намерили България

Мнение от joro »

Село търси булка за сирийски бежанец
http://www.blagoevgrad.utre.bg/2014/12/ ... _bezhanets"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Намерили България

Мнение от Marto »

myhata II написа: я, имам вид на богат и образован човек
Сигурен съм, че е така мухич. В твоя случай проблемът е, както е казал народа, че по дрехите само посрещат... :lol:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Намерили България

Мнение от myhata II »

Marto написа:
myhata II написа: я, имам вид на богат и образован човек
Сигурен съм, че е така мухич. В твоя случай проблемът е, както е казал народа, че по дрехите само посрещат... :lol:

Тъй де, и аз това нали обяснявах, не е рентабилно за бизнеса със пицата- нямам вид на "убитак", а за такъв вид дейност на която "РАЗЧИТАШ НА ТИП", основното правило е да си кльощав и убит !
;)

Та такива ми ти работи мартич, само не разбрах как определи хора пишещи по форумите на "глупави" или "умни", като повечето от тях си правят "ташак" със комплексарите и въздуха под налягане !
Пак ще те питам , защото миналия път не отговори
Ти по професия Адвокат или асистент-Адвокат ? ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Намерили България

Мнение от newcomer »

Bistra написа:Ето, един друг поглед към драмата на самозапалилата се фотографка.
Нормална ли е Лидия, или е живяла ненормално
Проблемът е, че такива хора в България попадат в един омагьосан кръг. Едно обаче от време оно е било пределно ясно - от изкуство не може да се живее, в условията на свободна пазарна конкуренция. Не само в България, а навсякъде по света. Жалко, че го е разбрала по този особено мъчителен начин. :(
По-рано проформа всичко им беше гарантирано, а всъщност бе супер фалшиво, защото изкуството беше една конюктурна ниша, където големците си пласираха децата за да не работят доживот нищо.

:y: похвално.ти си можела и да мислиш
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Намерили България

Мнение от newcomer »

Bistra написа:
myhata II написа:Явно не ти е понятно термина "въртене на синджир" или се правиш на куха лейка, само и само да се заяждаш с мен, кое от двете е ако мога да попитам ? :)
Точно, щото ми е понятен, не ми се връзват писаниците му. Затова и спрях да му се връзвам, ако не си забелязал.
В една конкурентна среда, ако не вземеш сам участие, няма как да ти се получи профита. Освен ако не си богат наследник, който само да се радва на благата, създадени преди него, което не е неговият случай. Не се заяждам, поне не сега.:)
а не му се връзваш другия път
знаеш ли колко е сладко удовлетворението днес въпреки цялата свръх конкуренция породена от безкрайно свития пазар заради преобладаващата маса неплатежноспособни потребители и враждебната бизнес среда в която плуваш да изкараш 2 чисти лева
нищо не може да замени това усещане ,даже и сигурните и гарантирани 2 лева за които ти се налага на теб да подлагаш ръчички
няма как да го знаеш за да го разбереш.
просто допусни,че освен готованци съществуват и авантюристи които залагат на кент флош роял макар и да държат в ръце 4 карти
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Намерили България

Мнение от Marto »

myhata II написа:
Marto написа:
myhata II написа: я, имам вид на богат и образован човек
Сигурен съм, че е така мухич. В твоя случай проблемът е, както е казал народа, че по дрехите само посрещат... :lol:

Тъй де, и аз това нали обяснявах, не е рентабилно за бизнеса със пицата- нямам вид на "убитак", а за такъв вид дейност на която "РАЗЧИТАШ НА ТИП", основното правило е да си кльощав и убит !
;)

Та такива ми ти работи мартич, само не разбрах как определи хора пишещи по форумите на "глупави" или "умни", като повечето от тях си правят "ташак" със комплексарите и въздуха под налягане !
Пак ще те питам , защото миналия път не отговори
Ти по професия Адвокат или асистент-Адвокат ? ;)
Мух, определенията ми са базирани на близо 12 хиляди мнения само под сегашния ти ник. Ако искаш да видиш как интелигентен човек си прави ташак по форумите прочети няколко от мненията на tonich или speedy например.

А професията ми е била тема на разговор много пъти. Твоята каква е :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Намерили България

Мнение от myhata II »

Marto написа: Ако искаш да видиш как интелигентен човек си прави ташак по форумите прочети няколко от мненията на tonich или speedy например.
:o :o :o Ти тотално разби представите ми за "интелигентен човек ", както и на целия форум "БгКанада", тази вечер дори и гайката редом с белите гарги припадат от смях ! :rofl: :rofl: :rofl:
Сега обаче ни стана ясно едно, тук сте се навъдили едно котило дърти пергиши и си налагате старческите разбирания за живота и хората и яко си бъркате по дупките ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Намерили България

Мнение от the_coach »

Бе събрали сме се тука едни цървули......
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Намерили България

Мнение от myhata II »

myhata II написа:
Marto написа: Ако искаш да видиш как интелигентен човек си прави ташак по форумите прочети няколко от мненията на tonich или speedy например.
:o :o :o Ти тотално разби представите ми за "интелигентен човек ", както и на целия форум "БгКанада", тази вечер дори и гайката редом с белите гарги припадат от смях ! :rofl: :rofl: :rofl:
Сега обаче ни стана ясно едно, тук сте се навъдили едно котило дърти пергиши и си налагате старческите разбирания за живота и хората и яко си бъркате по дупките ;)
:y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Re: Намерили България

Мнение от ZanzibarHero »

Аз ли нещо пропускам? или пост от 2008 (най-вероятно
пълна измислица и направен, за да компенсира неясно, но явно наранено национално чувство) се дискутира сериозно и продължително...
Публикувай отговор