Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от tonich »

Айде, давайте да правим среща! :)
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
mitak_vt
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 1:32 pm

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от mitak_vt »

Хайде колеги, нашият регион ли сме най несериозни, че неможем една среща да си организираме, вижте какво правят другите градове.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от ivalin »

Не бих казал, че сме най-несериозни, но доста трудни да. По този въпрос погледнете тази тема и ще се убедите http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... =1&t=32847
Аз отново ще предложа конкретна оферта - за събота на празника на труда 01 05 да се организираме и да спретнем една срещичка например в пицария Равена. Пиците там са страхотни, както и останалото меню, бирата също, а за обстановката да не говорим... достатъчно тихо, спокойно предразполагащо за разговори, от това, от което имаме нужда. Предлагам ви един идиален вариант за среща. Часът на срещата може да е по-ранен, между 17 00 и 17 30 часа, а защо не и по-рано...?!
Ето една добра възможност за всички желаещи от нашия регион да се включат. :drinks: :o:
Последно промяна от ivalin на Вто Юни 15, 2010 4:01 pm, променено общо 1 път.
lancome
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 7:15 am
Обратна връзка:

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от lancome »

няма да мога да присъствам тогава, пийнете и хапнете и заради мен :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от ivalin »

Какво става бе хора, да запазвам ли места и колко? :o: Май като гледам няма мераклии за тази седмица...?! Ами да го отложим за другата, ако сте навити?! Давайте предложения, но наистина май вече не останаха сериозни екземпляри от контингента...?! А създавате впечатление, че имате мерак. Жалко все пак... То и другата ще е така... mitak_vt, връщам си думите назад! Ти си абсолютно прав...!!! :^)
Последно промяна от ivalin на Чет Апр 29, 2010 3:35 am, променено общо 1 път.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от denzel »

Ех,като помня в пицарията срещу КАТ колко бира се изпи.......Ама те тез хаймани веке сичкито са у Канадско......Тука морът бирата!!! ;)
:drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:
Dum spiro spero!
lancome
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 7:15 am
Обратна връзка:

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от lancome »

ivalin написа:Какво става бе хора, да запазвам ли места и колко? :o: Май като гледам няма мераклии за тази седмица...?! Ами да го отложим за другата, ако сте навити?! Давайте предложения, но наистина май вече не останаха сериозни екземпляри от контингента...?! А създавате впечатление, че имате мерак. Жалко все пак... То и другата ще е така... mitak_vt, връщам си думите назад! Ти си абсолютно прав...!!! :^)
тази седмица правим кръщене на малкия, другата са герг.. празници..
mitak_vt
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Мар 13, 2010 1:32 pm

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от mitak_vt »

Като гледам ще трябва да го отложим за по напред във времето, иначе за нас не е проблем и тази събота ако се събире група.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от ivalin »

mitak_vt написа:Като гледам ще трябва да го отложим за по напред във времето, иначе за нас не е проблем и тази събота ако се събире група.
:o: Времето си минава, а какво значи да се събере група? Нали хората са казали: "Един войвода, двама чета, трима чета с ..." :pizza: :beer: :crazy:
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от ivalin »

Е... какво става бе хора и Гергьовден мина и Св. Кирил ще мине и баловете ще отшумят, но пък за това се задават и деня на детето, после деня на загиналите... и т.н., абе дал Господ празници... Май нее това проблема?! Празници бол, но желание за срещичка хич... Явно всички ви е лепнала кризата, ама здраво няма лабаво... щом за по една бирица не се навивате... язък... отиде коня о ряката...
mitak_vt написа:Хайде колеги, нашият регион ли сме най несериозни, че неможем една среща да си организираме, вижте какво правят другите градове.
lancome
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 7:15 am
Обратна връзка:

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от lancome »

18 дена съм в болница, утре се надявам да излезна най-накрая и да измислим нещо :)
Аватар
fenomeno
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 5:42 pm
Местоположение: Montréal

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от fenomeno »

;)
Последно промяна от fenomeno на Пон Яну 30, 2012 2:08 am, променено общо 1 път.
zdravko76
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 8:03 am

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от zdravko76 »

Здравейте форумци! Имам два въпроса, на които надявам се някой от вас ще ми отговори и тъй като съм нов тук, моля за извинение ако не задавам въпросите си в правилната тема.
Първият ми въпрос е: Знам, че таксата за селекция може да се изпрати и с банков превод до специално оторизирана банка в Австрия. Някой може ли да ми даде подробности или по-точен линк, защото от линка, който намерих, честно казано не разбрах нищо :( .
Вторият ми въпрос е: Има ли хора от Враца, които се готвят да заминават за Канада?
Предварително благодаря на всеки, който може да ме насочи със съвет.
melissa2
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 8:05 am

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от melissa2 »

Здравейте и от нас, ние сме от Велико Търново и мислим да стартираме процедурата, ще се радвам да може да си помагаме и с останалите от региона
maria123
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 11:07 am

Re: Търсим приятели започващи процедура от Велико Търново

Мнение от maria123 »

Здравейте, боляри 8)
И ние сме от Търново!
Надявам се, че срещата, която виждам сте планирали, се е осъществила. И да не е-все още не е късно, нали? Има ли останали още незаминали за Канада :)
Аз искам винаги да е така,
когато времето въпрос задава,
да вдигне всеки по една ръка,
наместо две, които се предават.
Публикувай отговор