Нужда от Педиатър и/или Личен Лекар

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Ema
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 6:57 am

Нужда от Педиатър и/или Личен Лекар

Мнение от Ema »

Здравейте, бременна съм и се нуждая от Педиатър и/или Личен Лекар, но за жалост, както знаете тук много трудно се намират свободни. Живея в Cote des neiges и много моля, ако някой може да ми помогне с намирането на лекар, защото наистина ще се нуждая като се роди бебето. Благодаря Ви предварително.
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

питаи и в бг-мамма там ще знаят със сигурност
cameron
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Юли 08, 2004 10:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от cameron »

Clinique Médicale Médiclub au Sanctuaire 6100, avenue du Boisé Pédiatres

пробвай тази педиатрия, преди няколко години записваха нови бебенца :D , на по-големите деца отказваха ... препоръчвам ти да отидеш лично.
sim
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 6:15 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от sim »

Dr. Frantz Douyon
Pédiatre
5450 Côte des Neiges
Suite 424
Montréal, H3J 1Y3
sim
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Авг 23, 2005 6:15 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от sim »

Tel. 514 735 4305
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

В сградата на плаза Wilderton, но входа откъм горната улица е клиника, където можете да намерите личен лекар.
didilota
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 3:59 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didilota »

Здравей!
6624 Somerled,Suite 201,h4v 1t2
tel: 514-486-6656
Клиниката е специализирана за деца и бременни.Намира се на 2-рия етаж над аптеката Жан Котю в NDG.Успех!
Ema
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 6:57 am

Мнение от Ema »

Благодаря Ви, ще пробвам и се надявам все някъде да ни вземат.
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mama mia »

Аз родих в Сен Мери и след раждането се обадих във фамилната клиника на болницата,която се намира непосредствено зад Сен Мери.Там не са точно истински педиатри ,но за слагане на ваксините и за всемане на рандеву за същия ден в който се обадиш нямат грешка.После праместих сина ми в Clinique Médicale Médiclub au Sanctuaire 6100, avenue du Boisé Pédiatres и хич не съм доволна.Педиатърката излезе в майчинство и вече година и нещо не мога да я сменя ,защото никой не взема пациенти.Отделно от това като поискам рандеву за деня ,защото малкия е болен,все няма места,а аз звъня точно в 8.30ч когато отварят.Желая ти късмет в търсене на педиатър!
Съединението прави силата!
edin_potrebitel
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 6:48 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от edin_potrebitel »

Ако раждаш в Сейнт Мери има един д-р на Кот-Де-Неж - Самуел Куанса, той приема първо бебе ридено в С. Мери. Но трябва да си родила вече. Адреса е 6655 Cote-des-neiges etage 2, тел. 514-341-6132.

Clinique Médicale Médiclub au Sanctuaire 6100, avenue du Boisé Pédiatres - те приемат нови пациенти, но докторката, която в момента приема е под всякаква критика.

Dr. Frantz Douyon
Pédiatre
5450 Côte des Neiges
Suite 424
Montréal, H3J 1Y3

Този доктор не приема нови пациенти.

Информацията ми е от януари тази година. Нещата постоянно се поменят, така че трябва да търсиш. Съмнява ме обаче да те вземат ако не си родила.

В CLSC имат списък на педиатрите в района. Отиди и го вземи. Всички тези лекари и клиники фигурират в него.


В сградата на плаза Wilderton, но входа откъм горната улица отдавна функционира на принципа на уолк-ин клиник, т.е. няма лични лекари.
Публикувай отговор