Визите за САЩ е възможно да отпаднат

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Визите за САЩ е възможно да отпаднат

Мнение от Mi6o76 »

Преди няколко дни беше споменато,че е твърде вероятно да отпаднат виозите за САЩ.Едното условие било да се въведат паспортите с биометричните данни.
Ако това стане канада би трябвало да намали малко таксите си,ако иска да запази баланса на емигрантите.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Визите за САЩ е възможно да отпаднат

Мнение от Koko »

Mi6o76 написа:Преди няколко дни беше споменато,че е твърде вероятно да отпаднат виозите за САЩ.Едното условие било да се въведат паспортите с биометричните данни.
Ако не се лъжа САЩ отмениха изискването за посетителски визи за гражданите на няколко държави съвсем неотдавна, но България за съжаление не успя да се класира между тях - оптимистичните прогнози са че нас може да ни огрее след 2-3 години.
Mi6o76 написа: Ако това стане канада би трябвало да намали малко таксите си,ако иска да запази баланса на емигрантите.
Не виждам никаква връзка между канадските такси, баланса на имигрантите (каквото и да значи това) и отменянето на посетителските визи за САЩ.
Лично мнение - да се работи нелегално в САЩ няма смисъл, а за да се работи легално трябва или зелена карта или някаква работна виза.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Няма да паднат скоро. Засега, евентуално по- лек режим на издаване.
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

За падане на таксите (както им викате) ше забравите напълно ...
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Re: Визите за САЩ е възможно да отпаднат

Мнение от Marginal39 »

Koko написа:Ако не се лъжа САЩ отмениха изискването за посетителски визи за гражданите на няколко държави съвсем неотдавна, но България за съжаление не успя да се класира между тях - оптимистичните прогнози са че нас може да ни огрее след 2-3 години.
Мисля че автора на темата говори за визи за канадци ...
:beer: :beer: :beer:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Кво те кара тъй да мислиш? :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Името на форума в който е пуснал темата ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Визите за САЩ е възможно да отпаднат

Мнение от Koko »

Marginal39 написа:
Koko написа:Ако не се лъжа САЩ отмениха изискването за посетителски визи за гражданите на няколко държави съвсем неотдавна, но България за съжаление не успя да се класира между тях - оптимистичните прогнози са че нас може да ни огрее след 2-3 години.
Мисля че автора на темата говори за визи за канадци ...
:beer: :beer: :beer:
От кога канадците имат нужда от виза за пътуване в САЩ?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Явно става въпрос за българите в Канада.
А иначе не е късно и на канадчетата да ни сложат визов режим :-)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

Marginal39 написа:Явно става въпрос за българите в Канада.
А иначе не е късно и на канадчетата да ни сложат визов режим :-)
:beer: :beer: :beer:
Знаеш ли, постингите ти в тази тема ми напомням много за Хълбой от времената преди да бъде изгонен - след като пуснеш един постинг след това трябват още 4-5 допълнителни постинга докато стане ясно какво точно искаш да кажеш.

Струва ми се че човека задал въпроса е все още в България.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми сигурно щото съм трудно разбираем и щото с Хълбой сме една зодия.
А човека задал въпроса ако е в България, що пише във форума "Общ форум Канада" ???
:beer: :beer: :beer:
semeen
Мнения: 200
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 12:08 pm

Мнение от semeen »

Чакай сега, Маргинал,
Аз като съм в България виза ли трябва да вадя за канадските форуми :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не бе братчед :-)
Само че ако обясниш що пишеш в тоя форум, а не в другия няма да се налага да пишеш след това още 4-5 допълнителни постинга докато стане ясно какво точно искаш да кажеш.
:beer: :beer: :beer:
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

semeen написа:Чакай сега, Маргинал,
Аз като съм в България виза ли трябва да вадя за канадските форуми :lol:
и аз съм в твойто положение и са на път да ми искат виза за форума; на няколко пъти е трябвало да излагам мотивацията си да пиша тука; и тая мотивация все не е достатъчна - интервюто за Кебек беше фасулска работа в сравнение с обясненията дето трябваше да давам защо съм във форума.
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Мнение от valioiko »

На мене ми казаха, че не се вписвам в тоя форум, щото съм още в БГ, ама кво ти дреме. То си има хора, дето да преценят.

Иначе не мисля, че ако паднат посетителските визи за САЩ, канадците ще си намалят таксите, щото едното няма нищо общо с другото.
Публикувай отговор