Къде в КАТ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
vanesa81
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 4:08 am

Къде в КАТ?

Мнение от vanesa81 »

Къде в КАТ (София) се изкарват удостоверения за шофъорски стаж? Благодаря
TeDDa
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Фев 20, 2008 4:23 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Мнение от TeDDa »

Kaк къде?Ами в КАТ бе 8) :P :wink:
Gele33
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 11:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Gele33 »

За какво ще ти послужи това удостоверение ? Аз лично не съм си изваждал такова , хората погледнаха отзад шофьорската ми книжка (от БГ ) и там си пише на коя дата си изкарал изпита и колко стаж имаш . Написаха ми 10 години стаж , обаче и от 20 години да имаш БГ книжка в Канада може да караш кола с нея само първите 3 месеца от датата на пристигане , след този период може ама само с Канадска (мисля че и от САЩ ставаше ) .
;-)
vanesa81
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 4:08 am

Мнение от vanesa81 »

Знам къде е КАТ,но там са няколко сгради. Къде точно се отива,на кое гише и .н
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Влизаш вътре и питаш, все ще те упътят. Спомням си, че така стигнах до някакво гише, мисля че исках да си вадя международна книжка, а на мъжа ми уверение за липса на нарушения и ми казаха, че трябва да чакам 1 месец. Нямах толкова време, така че се отказах. Досега не ни е трябвало нищо друго, освен оригиналната бг книжка, но това е в ВС.
vanka1
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:26 am

Мнение от vanka1 »

само да кажа ако на някой все пак му потрябва, а и за да не се мотае по гишетата, защото там информация просто няма: сградата на КАТ :D ,гише 31, с лична карта и книжка, попълва се една молбичка-образец, плащат се 4 лв на ниакоя от касите, после пак на гише 31 за да се даде бележката от банката и на следващия ден към 16.30ч. би трябвало да е готово... и дано да свърши някаква работа
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

никаква работа, става и без
g sabev
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 3:46 pm

Мнение от g sabev »

Този документ е напълно излишен. Аз си бях изкарал, но така и не ми потрябва. При кандидатстване за шофьорска книжка е необходим превод на Бг книжката от оторизиран преводач намясто, за признаване на стажа ви.

Успех.
Публикувай отговор