Препоръчайте зъболекар в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Препоръчайте зъболекар в Монреал

Мнение от Petrova_bs »

Имам безграничен, панически, основан на личен опит и безумен страх от сядане на зъболекарския стол :D
С 2 изключения, Д-р Иванов, който за съжаление почина и д-р Буланов, към когото по разбираеми причини не мога да да се обърна в момента са водили до фатални последици или за зъба ми или за душевния ми мир :lol:

За съжаление се налага да се обърна о време към такъв в Монреал, ако не искам да проверя лично твърденията за цената на екстракция на зъб...отново.

Молбата ми е да ми препоръчате кабинет, от който сте доволни.
Държа на професионализъм, стерилност, човещко отношение (внимание не само към медицинския проблем, но и към пациента като човек), търпение с изкукуригали пациенти и прочее.
Не ме интересуват езика, расата и пола на стоматолога и до някакви граници цената.

Благодаря на всички предварително.
Изображение
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

Препоръчвам доктор Димитровски.
Досега не съм имал такъв стоматолог.
Неудобството е, че е в Лавал, но ако наистина търсиш някой, който да се съобрази със страха ти и да работи добре това е той!!! Казвам го, защото и аз имам страх от зъбари!

Ето:

Телефон:
450-681-6861
Последно промяна от balbi на Нед Дек 07, 2008 10:28 pm, променено общо 1 път.
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Мерси много. Абе не ме бърка много, ама колкото е по-далече толкова е по-голям шанса да се саморазубедя в наложителността на посещението :)
Иначе си записвам номера веднага.
Изображение
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Мнение от balbi »

Наистина за себе си аз съм много доволен от д-р Димитровски и го препоръчвам с две ръце!
И като антиреклама, която си обещах да правя всеки път - пропускай д-р Юлиана Петрова. Липсват ми два зъба заради нейната кадърност :)
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

:D Аз се съмнявам да отида по собствено желание и наличие на избор при зъболекар жена-българка. Не, че нещо, ама първия такъв опит ми костваше изваждането на здрав зъб от противоположната страна на болния :smhair: ; втория счупване и "зазиждане на остатъка" от инструмент з апочистване на канали в канала на зъба. Аз и не разбирам от тези неща, но следващия зъболекар така ми обясни последвалите проблеми.
Абе...
Изображение
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

може ли повече инфо?
Кои са тези зъболекарки българки?
Аз последно ходих при една на метро ДеЛ Еглиз. Да не е тя??

Скоро пак ще трябва да ходя, и може би ще е за коронка.
Някакви идеи и препоръки ?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
troyaneca
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 9:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от troyaneca »

Dr. Le Duc Tue 514 271 3302 514 271 8889 910 Belanger Est suite 201
След намесата на т.н. д-р Димитровски (бях му 2-ри пациент от монреалската му практика ), който без да свърши нищо ми поиска 150$ и даже не си направи устата да ме попита искам ли фактура се обърнах към виетнамеца ЕВАЛЛА
Fuck the Cola
Fuck the Pizza
All We Need Is Slivovitza
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Кан Тангра, до сега не съм ползвала зъболекарски услуги в Канада.. за първи път ще ми е. И двата случая са в България.. ама ей го.. останах си предубедена.
Изображение
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Мнение от Kiwi »

balbi написа:....
Напълно подкрепям. Юлиана Петрова трябва да се избягва!!! 2 недели бях на болкоуспокояващи и антибиотици заради професионализма и.
Rilec
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 8:37 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Rilec »

Petrova_bs написа::D Аз се съмнявам да отида по собствено желание и наличие на избор при зъболекар жена-българка. Не, че нещо, ама първия такъв опит ми костваше изваждането на здрав зъб от противоположната страна на болния :smhair: ; втория счупване и "зазиждане на остатъка" от инструмент з апочистване на канали в канала на зъба. Аз и не разбирам от тези неща, но следващия зъболекар така ми обясни последвалите проблеми.
Абе...
Ма,питай първо...щото може да си попаднала на ветринарен стоматолог... :lol: :idea: :lol:
Оти да се косим,като че ми мине...
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Rilec:
Ма,питай първо...
:idea: Гениална идея човече, как не съм се сетила!!! Следващия път като ми се наложи ще питам.
ветринарен стоматолог...
Много уважавам хората опитали всичко! А, аз дори не знаех, че съществуват и такива...[/quote]
Изображение
Аватар
Yahoo!
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 12:06 pm

Re: Препоръчайте зъболекар в Монреал

Мнение от Yahoo! »

Petrova_bs написа:Имам безграничен, панически, основан на личен опит и безумен страх от сядане на зъболекарския стол ...
Молбата ми е да ми препоръчате кабинет....
Аз лично бих ти препоръчал "тип" кабинет, но при друг тип специалист - психолог - да си пребориш страха (и всички други притеснения) първо.
"I want to know God's thoughts; the rest are details."
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Мерси, никога не е излишно да имам номера на един добър и проверен специалист под ръка (за всеки случай). Така, че смело, казвай кой ползваш ... щом препоръчваш значи си доволен ;)
Изображение
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Препоръчайте зъболекар в Монреал

Мнение от pumpy »

Petrova_bs написа:Имам безграничен, панически, основан на личен опит и безумен страх от сядане на зъболекарския стол :D
С 2 изключения, Д-р Иванов, който за съжаление почина и д-р Буланов, към когото по разбираеми причини не мога да да се обърна в момента са водили до фатални последици или за зъба ми или за душевния ми мир :lol:

За съжаление се налага да се обърна о време към такъв в Монреал, ако не искам да проверя лично твърденията за цената на екстракция на зъб...отново.

Молбата ми е да ми препоръчате кабинет, от който сте доволни.
Държа на професионализъм, стерилност, човещко отношение (внимание не само към медицинския проблем, но и към пациента като човек), търпение с изкукуригали пациенти и прочее.
Не ме интересуват езика, расата и пола на стоматолога и до някакви граници цената.

Благодаря на всички предварително.
Аз лично бих направил всичко възможно да не ти препоръчам добър зъболекар, защото просто го съжалявам колегата след твоя увод ;).
Преди много, много години, в село Кондофрей, Радомирско, една пациентка влязла в кабинета на баба ми ( тя беше лекар жената ) и на въпроса какво й има казала: " Нали ти си докторката, познай :shock: ". Баба ми я изгледала и отвърнала: " Нещо си сбъркала кабинета, ветеринарят е отсреща ;) "
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

С пълен респект към професията ти - извинявай, ако е прозвучало неблагодарно. В семейството ми също има лекари.
За да не прозвучи така съм посочила имената на лекарите, от които съм доволна и съм спестила другите.
При зъболекар съм влизала с проблем 5 пъти:
1. Жената (не искам да я наричам лекар, независимо от дипломата и) била пияна (бях на 11 години и нямаше как да разбера това). Решението и на база снимка беше, че зъба е за вадене. Разтроши ми здрав зъб в срещуположната страна, след което вдигна ръце и каза, че съм невъзможен пациент, защото буйствам.
2. Спешен стоматологичен център - извадиха остатъка от зъба и.... излекуваха болния. За съжаление не помня името на лекаря :(
3. Кариес - успешно излекуван...
4. По спешност с абцес на "излекувания зъб" при Д-р Иванов.. горе казах за счупения инструмент. От този момент до ненавременната му смърт ходих при него.
5. Д-р Буланов, няколко месеца преди да тръгна за Канада.

Това е, стана дълго, но исках да ти обясня. Ти си един от съфорумците, към които имам уважение. А страха,... кой знае защо още го имам.
Изображение
Публикувай отговор