заминаване за канада....2012......

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
dobrev1234
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Мар 04, 2012 12:17 pm

заминаване за канада....2012......

Мнение от dobrev1234 »

здравейте..от ..българия..от..3..мес..се интересувам...за ..имиграция..в канада...и..погти...не съм..стигнал...доникъде..става въпрос за квебек...интересува..ме...може.ли..като...замина..с туристигеска..виза...и..след...това...там...на ...място..да се задвижат..неята..с...документите...има...ли...такава възможност,примерно...се ..наеме..адвокат...които..да се занимава...с оправяне..на документи...имам...и...друг...въпрос...за ..спонсорството....как...става...кое..е възможно...аз нямам...роднини...в ..канада....може...ли...някои..да..ме ...спонсорира...и..как...става...това....какъв...е нагинут.../////знам..ge е..доста...трудно..да се...имигрира...в канада..запогнали..са да затягат..положението...но-неята..тук...в бг...взеха..да стават...доста..зле...и..животът..е доста..труден,,,ако..има..и..други...нагини...за имиграция..в канада .които..са по-възможни..и..реални...където...имах...повеге...надежда...пихете ми, благодаря ви...предварително...приятели.....

dobrev1234 написа:zdraveite..ot ..bulgaria..ot..3..mes..se interesuvam...za ..imigracia..v kanada...i..pogti...ne sum..stignal...donikude..stava vupros za kvebek...interesuva..me...moje.li..kato...zamina..s turistigeska..viza...i..sled...tova...tam...na ...miasto..da se zadvijat..nejata..s...dokumentite...ima...li...takava vuzmojnost,primerno...se ..naeme..advokat...koito..da se zanimava...s opraviane..na dokumenti...imam...i...drug...vupros...za ..sponsorstvoto....kak...stava...koe..e vuzmojno...az niamam...rodnini...v ..kanada....moje...li...niakoi..da..me ...sponsorira...i..kak...stava...tova....kakuv...e naginut.../////znam..ge e..dosta...trudno..da se...imigrira...v kanada..zapognali..sa da zatiagat..polojenieto...no-nejata..tuk...v bg...vzexa..da stavat...dosta..zle...i..jivotut..e dosta..truden,,,ako..ima..i..drugi...nagini...za imigracia..v kanada .koito..sa po-vuzmojni..i..realni...kudeto...imah...povege...nadejda...pihete mi, blagodaria vi...predvaritelno...priateli.....
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от ivandaman »

cool :) :y: :y: .

До модераторите ако ще го Кирилизирате поне оставете и оригнала.. Трябва да признаете че кърти радиатори..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от crusader »

Не знам само как ще се кирилизират многоточията след ВСЯКА дума :o
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от tonich »

Това е едно от най-яките мнения в историята форумна. :party:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от pumpy »

Имаше навремето една тема за великите цитати. Ето това е за там :rofl: :rofl: :rofl:
Сладур, дайте да го спонсорираме....че...там...не..се...живее.........само..не..се...разбира....какво....е...готов...да...предложи...в...заманя
Аватар
Zlatinis
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Юни 23, 2011 4:29 pm

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от Zlatinis »

уау ... морзова азбука ?!? :wasntme:
Щастието не е крайна цел , а начин на пътуване .
Аватар
karelia79
Мнения: 905
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 4:23 pm
Местоположение: Canada

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от karelia79 »

Според мен човекът има някакъв проблем с клавиатурата... Абсурд да си играе да пише така... :?:
Seul on peut aller plus vite, mais ensemble on peut aller plus loin.
Полет - 16.06.2014 г.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: zaminavane za kanada....2012......

Мнение от Koko »

dobrev1234 написа:здравейте..от ..българия..от..3..мес..се интересувам...за ..имиграция..в канада...и..погти...не съм..стигнал...доникъде..става въпрос за квебек...интересува..ме...може.ли..като...замина..с туристигеска..виза...и..след...това...там...на ...място..да се задвижат..неята..с...документите...има...ли...такава възможност,примерно...се ..наеме..адвокат...които..да се занимава...с оправяне..на документи...имам...и...друг...въпрос...за ..спонсорството....как...става...кое..е възможно...аз нямам...роднини...в ..канада....може...ли...някои..да..ме ...спонсорира...и..как...става...това....какъв...е нагинут.../////знам..ge е..доста...трудно..да се...имигрира...в канада..запогнали..са да затягат..положението...но-неята..тук...в бг...взеха..да стават...доста..зле...и..животът..е доста..труден,,,ако..има..и..други...нагини...за имиграция..в канада .които..са по-възможни..и..реални...където...имах...повеге...надежда...пихете ми, благодаря ви...предварително...приятели.....
Добрев, следващото мнение написано на латиница ще замине в кофата директно (многоточията не ми пречат), писането на кирилица е задължително за всички във този форума.

На въпроса ти, това което искаш да направиш - да дойдеш в Канада с туристическа виза и да се легализираш на място, граничи с невъзможното. Първо, как ще получиш туристическа виза без да има кой да те покани от Канада? А дори и да приемем че някак си стигнал до Канада, как точно мислиш че ще успееш да се легализираш на място?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от anxeli »

Да се пише вещо върху многоточие е много важно за да се попълнят канадските документи :clap: !
Вижте какво четох, до края на годината ще сменят изискванията за кандидатстване за Канада, вече няма да е толкова важно да имаш търсена професия и стаж, ще се предпочитат много млади хора с отличен език. Очаква се около 2023 пенсионната система сериозно да се затрудни, така че, предполагам, търсят хора които да започнат да учат веднага тук и да са готови за работа около 2023.
Така че, Добрев, учи английския или френския и чети правителствения сайт за новини по процедурата !
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от Bistra »

Леле зави ми се свят от многоточия! :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от pavelyankov »

На първи прочит си помислих, че не му работи интервала на клавиатурата и разделя думите чрез точки. Ама има на две места интервал без морзовата азбука :D
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от anxeli »

Може би пише от нов телефон и не знае къде му е интервала. Но как е писал в тази тема, аз от телефона мога да пиша само под шипките :?: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от optics »

и тоя е от ония дето питат и после изчезват (или по-лошото - гледат сеир)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от balbi »

Лично аз бих написал питането си така, ако нещо ме води на мисълта, че писането ми се следи от машина с изкуствен интелект и отбира съдържание и ключови думи или изрази. Може нарочно да е написано така...
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: заминаване за канада....2012......

Мнение от martatabs »

В тази тема няма бъдеще, и за да избегна още подмятания по адрес на автора я заключвам...
Заключено