Получени сертификати по пощата.

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
mitteto
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 12:27 pm
Местоположение: софия

Получени сертификати по пощата.

Мнение от mitteto »

Здравейте нашата история е следната.Първото ни интервю беше на 26 май 2008 при мадам Стоянов.Получихме отказ юни месец,като събирахме 53 точки с 4-4 френски и аз и жена ми и 0-0 английски.Кандидатсвахме за месари като търсена професия трябваше да ни дадат на мене 12 точки и на жена ми 6,обаче се запънаха че имаме стаж но образованието ни е друго.обадихме се на Лиза във виена и разбрахме че или трябва да имаме едногодишен курс или над 900 часа.От там започна търсене на такъв курс и няма.Тогава се записахме 13 клас в месарско училище изкарахме хорариум 2500 часа,държавен изпит дипломна работа и взехме професионална квалификация.И пак подадохме същите документи само добавихме квалификацийте.И за наша голяма радост и изненада получихме плик със сертификати вътре вместо покана за интервю.Аз си го обяснявам така с тези 53 точки който няма как да ни вземат от тях и като сложат още 12 на мене и 6 на жена ми стават 71 със същите нива на езиците,а се предполага че сме ги повишили за тази година и половина и се предадоха без бой :clap: :clap: .Пожелавам ви такава радост на всички.
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Получени сертификати по пощата.

Мнение от kikolilokiko »

ти изкла рибата :) с тези дипломи за месари :)
успех!!! и дано все така сте упорити и успешни в живота!!! :)
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Получени сертификати по пощата.

Мнение от milla »

Честито, mitteto!!! :handshake: :super: :party:
Хубаво е, че споделихте със съфорумците какво сте успели да преодолеете, за да си спечелите такъв голям успех с направо получени Сертификати за селекция без интервю! Разбира се за всеки си има различен начин при постигане на жаланите цели, но вашият пример явно показва, че когато не става по лесния начин, тогава важи принципа - Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!

Нека от тук нататък да ви спори във всяко начинание! :y: :y: :y:
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
mitteto
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 12:27 pm
Местоположение: софия

Re: Получени сертификати по пощата.

Мнение от mitteto »

Благодаря ви даже се бъзиках с жена ми ако ни отрежат пак за нещо какво ще правим и тя ми вика как какво ще кандидатсваме пак :lol: :lol: .Няма да се отказвате и предавате защото трябва да си дадем зор сега за да ни е по лесно после ;) .
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: Получени сертификати по пощата.

Мнение от KASTA7372 »

Браво на вас, честито и по-бързо стягайте куфарите за там :clap:
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
liddi
Мнения: 130
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 4:32 pm

Re: Получени сертификати по пощата.

Мнение от liddi »

mitteto, честито и от нас!
Вие наистина сте много упорити. Браво! :handshake:
Успешно завършване на процедурата и бърза адаптация!
27.06. 2009-Документи Виена
22.10. 2009-Покана за интервю по е-mail
10.12. 2009, 09:00 ч.Интервю
15.12. 2009-Букурещ
20.01. 2010-Баркодове!
19.02. 2010-Формуляри за медицински!
08.03. 2010-ОК
29.03. 2010-Покана за визи!- по e-mail
24.04. 2010-Визи!
Публикувай отговор